Sorum var Cinsiyet tahmini😋

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini😋 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 927 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini😋
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Alid52

Kayıtlı Üye
rank
IMG_7162.jpeg

Kızlar 13.hafta cinsiyet yorumlarınızı bekliyorum😂 1000 defa soruyorum ama merak yüzünden böyle🥲

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Ekli dosyayı görüntüle 4539
Kızlar 13.hafta cinsiyet yorumlarınızı bekliyorum😂 1000 defa soruyorum ama merak yüzünden böyle🥲
Cinsiyet konusu hamileliğin ilk döneminin en büyük stres kaynağı resmen😂 bende çok merak ediyordum 16. Haftada net öğrenebildim inşallah sen daha erken öğrenirsin 🤲🏻🥰 erkek gibi geldi sağ salim kucağına alırsın inşallah 🤲🏻🤲🏻

Alid52

Kayıtlı Üye
rank
Doktor kontrolü tekrar ne zaman canım bende çok sabırsızım miniğim cinsiyetini öğrenmek için 😂😂
Haftaya pazartesi ama 16.haftada söyleyeceğimi diyor doktor sabırsızımmm suan 13+4😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cinsiyet konusu hamileliğin ilk döneminin en büyük stres kaynağı resmen😂 bende çok merak ediyordum 16. Haftada net öğrenebildim inşallah sen daha erken öğrenirsin 🤲🏻🥰 erkek gibi geldi sağ salim kucağına alırsın inşallah 🤲🏻🤲🏻
Valla meraktan öleceğim😂 aslında sağlıklı olsun da cinsiyet önemli değil ama gönlüm kızdan yana 🙏🏼

prenses annesi 🌟

Kayıtlı Üye
rank
Haftaya pazartesi ama 16.haftada söyleyeceğimi diyor doktor sabırsızımmm suan 13+4😂

Valla meraktan öleceğim😂 aslında sağlıklı olsun da cinsiyet önemli değil ama gönlüm kızdan yana 🙏🏼
Tahmin edebiliyorum 😂 e hadi inşallah Rabbim gönlündekini sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım 🤲🏻🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Ahahah desene o zaman banada söylemezlwr bende 14 haftalık iken gideceğim ayy aşırı sabırsızım ayın 24nde kontrol var bakalım ikili test inşallah doktorumuz söyler . İnşallah senin doktorun da en azından bir tahminde bulunur

Alid52

Kayıtlı Üye
rank
Tahmin edebiliyorum 😂 e hadi inşallah Rabbim gönlündekini sağ salim kucağına almayı nasip etsin canım 🤲🏻🥰
Amin canım inşallah 🙏🏼❤️

Ahahah desene o zaman banada söylemezlwr bende 14 haftalık iken gideceğim ayy aşırı sabırsızım ayın 24nde kontrol var bakalım ikili test inşallah doktorumuz söyler . İnşallah senin doktorun da en azından bir tahminde bulunur
Ben bugün 2li test sonucu öğrenmeye gideceğim, benim gittiğim dr tahminini bile söylemiyor ya🤦🏻‍♀️😂

Tüm sayfalar yüklendi.