Sorum var Cinsiyet tahmini😋

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alid52 tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini😋 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 942 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini😋
Konbuyu başlatan Alid52
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktor tahminde bulundu erkek olma ihtimali var dedi.Çok kız istiyordum aslında
Öyle deme canım .hayırlısı böyleymiş. Sağlıkla gelsin inşallah minik yakışıklı .bak beniöde oğlum var ikinciye gebeyim ama cidden erkek bebekte farklı oğlum 1,5 yaşında her şeye yardım ediyor 😂😂 görsen bulaşık makinesinden eşyaları alıp bana verir yada çamaşır makinesinden çıkardığım kıyafetleri tek tek elime verir asayım diye 😂😂 çok tatlılar sen doğumca zaten erkek kız fark etmediğini anlayacaksın sağlık olsunds gerisi boş

Alid52

Kayıtlı Üye
rank
Öyle deme canım .hayırlısı böyleymiş. Sağlıkla gelsin inşallah minik yakışıklı .bak beniöde oğlum var ikinciye gebeyim ama cidden erkek bebekte farklı oğlum 1,5 yaşında her şeye yardım ediyor 😂😂 görsen bulaşık makinesinden eşyaları alıp bana verir yada çamaşır makinesinden çıkardığım kıyafetleri tek tek elime verir asayım diye 😂😂 çok tatlılar sen doğumca zaten erkek kız fark etmediğini anlayacaksın sağlık olsunds gerisi boş
Sağlıklı olsun da gerçekten en önemlisi o. Sizin oğlunuz da maşallahh ya küçük adam 🥰😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar