Cinsiyet tahmini 🤩

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Kevser55 tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini 🤩 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 887 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini 🤩
Konbuyu başlatan Kevser55
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
IMG_20230202_061451.jpg

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kız bnm 17. Hafta olacak hala belli olmadı. Mercimek tanesi daha Rabbim can versin ogrenirsin 🥰
Kese şekli benzer anneler varsa diye sordum canım 😄 ben oğlumun cinsiyetini özelde 12 haftalıkken öğrendim 14 ve 16 haftalarda genelde söylüyorlar diye biliyorum çünkü erkek bebeğin organı erken oluşuyomuş kıza göre senin neden geç oldu doktor detaylı ultrasonumu bekliyor aceba

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Kese şekli benzer anneler varsa diye sordum canım 😄 ben oğlumun cinsiyetini özelde 12 haftalıkken öğrendim 14 ve 16 haftalarda genelde söylüyorlar diye biliyorum çünkü erkek bebeğin organı erken oluşuyomuş kıza göre senin neden geç oldu doktor detaylı ultrasonumu bekliyor aceba
Bnm kini erkeğe benzettiler ama Kordon'da aradaymis net birşey demediler daha. Tabi bunları özel söylüyor devlet cinsiyetin adını bile anmiyor detayliyi beklicem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar