.. Cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan .. Cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,961 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı .. Cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Eğer sabah kusamalarin çok fazla veya bulantıın aşırı fazla olursa erkek olur çünkü benm iki tane kızım var ve sadece sabahları çok az mide bulantısı çektim ablam ın ise oğlu var 8 ayına kadar her gün kusuyordu
O değişiyor canm kişiden kişiye benm sabah bulantilarim çok aşırıydi gün ortasında da kusmlarim coktu gün içinde 2 kere zofer alıyorum ve 2 günde bir serum takılıyordu ve şuan 5 aylık oldum hala mide bulantılarım devam ediyor ve hala günde 2 kere zofer içiyorum cinsiyet olarak kızım olucak ☺️

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Kız ola bilir canm bnmde resimler böyleydi ☺️
Hayırlısı olsun canım 😍😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer sabah kusamalarin çok fazla veya bulantıın aşırı fazla olursa erkek olur çünkü benm iki tane kızım var ve sadece sabahları çok az mide bulantısı çektim ablam ın ise oğlu var 8 ayına kadar her gün kusuyordu
Kusma ve bulantı fazla canım

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun canım 😍😍😍

Kusma ve bulantı fazla canım
Sağlıkla alalım kucağımıza da bu bulantilarda gelip geçici Allah'ın izniyle canm 5 ayı tamamladım hala elimde poşetle geziyorum eşim diyor meraketme gelip geçici diyor bende ona iyi mide bulantilarimi Sana aktariyim sende gelip geçsin ☺️😀😀

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla alalım kucağımıza da bu bulantilarda gelip geçici Allah'ın izniyle canm 5 ayı tamamladım hala elimde poşetle geziyorum eşim diyor meraketme gelip geçici diyor bende ona iyi mide bulantilarimi Sana aktariyim sende gelip geçsin ☺️😀😀
Aynen ya dışarıdan ne kadar kolay geliyor basit geliyorsa 😅😅

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya dışarıdan ne kadar kolay geliyor basit geliyorsa 😅😅
Onlar için çok sabit cnm inan o kdar zor geçiyor ki kimsemde yanımda değil eşime diyorum ikinci bebegimizi yaş aralığı koyucam diye beyefendi çok kolay gbi diyor ki 2 yaşında olduğunda diğerini yapicaz bende hehe yaparız dedim kim bakicak ben komada yatıyor gibiyim sürekli hastanelerdn çıkamıyorum yazık çocuğu kimse de yok yanımızda o diyor ben bakarım sbaah 8 aksm gece 11 de geliyor çocuk bakicak 😀 bende diyorum tutarsın eve bir hizmetçi o zaman yaparım diyorum biliyorum hizmetçi almiyicagi için

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Onlar için çok sabit cnm inan o kdar zor geçiyor ki kimsemde yanımda değil eşime diyorum ikinci bebegimizi yaş aralığı koyucam diye beyefendi çok kolay gbi diyor ki 2 yaşında olduğunda diğerini yapicaz bende hehe yaparız dedim kim bakicak ben komada yatıyor gibiyim sürekli hastanelerdn çıkamıyorum yazık çocuğu kimse de yok yanımızda o diyor ben bakarım sbaah 8 aksm gece 11 de geliyor çocuk bakicak 😀 bende diyorum tutarsın eve bir hizmetçi o zaman yaparım diyorum biliyorum hizmetçi almiyicagi için
Ahahha valla ilk hamileliğim bu kadar zor değildi bendr aynı şekilde serumla idare ediyorum 3. Falan düşünmesin bile bu bebiş perişan etti beni canları sağolsun sağlıklı olsunlar da benim çektiğim önemli değil ama insan bazen dayanamıyor 😅😅

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
T
Ahahha valla ilk hamileliğim bu kadar zor değildi bendr aynı şekilde serumla idare ediyorum 3. Falan düşünmesin bile bu bebiş perişan etti beni canları sağolsun sağlıklı olsunlar da benim çektiğim önemli değil ama insan bazen dayanamıyor 😅😅

Tabiki canları sağolsun rabbim iyi ki nasip etsin ama zor işte bir cocuk dünyaya kolay gelmiyor bizimde nasipte zor geçen hamilelik varmış eşim birazdaha ısrar ederse Dicem kendi dogursan 😀 zaten hap kullanırım ondan hbersiz

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
T

Tabiki canları sağolsun rabbim iyi ki nasip etsin ama zor işte bir cocuk dünyaya kolay gelmiyor bizimde nasipte zor geçen hamilelik varmış eşim birazdaha ısrar ederse Dicem kendi dogursan 😀 zaten hap kullanırım ondan hbersiz
Allah seni ya 😅😅 bulursunuz bir orta yolunu canım 🙏😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar