.. Cinsiyet tahmini

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan .. Cinsiyet tahmini başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,065 kez görüntülenmiş, 92 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı .. Cinsiyet tahmini
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Sosyal medyayıda aktif kullanırım kullanırdım 😅bazen instaya saatlerce girmediğim oluyor uygulama bağımlılık yapıyor gerçekten sizlerden ötürü iyi ki varsınız 🥰🥰🥰
Aynen canım bagımlılık yapıyor dogum dan once kullanmaya basladım bende hala kullanıyom iyi geliyor dertleşmek dertlere bi nebze deva olabilmek sizlerde iyi ki varsınız 🥰🥰

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim sabah uyanınca bazen whatsaptan önce buraya giriyorum neler var diye eşim bebek doğdu artık doktorumuzda var ona sorarsın birşey olursa silebilirsin bence uygulamayı diyor 🤦‍♀️😅😅
Maşallah enişteye hazır cevap mübarek 😀 bnmki elime her alisimda bu kdar ne konuşuyorsunuz alt tarafı hamilelik doktor var ona sorsana diyor bende her zman bebek için değil arada sizin dedikodunuzu yapıyoruz 😀 cekistiriyoruz diyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Bende senin gibiyim sosyal medyam bile yoktur sevmem kocam çok takılır ben kızardım ona yasak getirirdim şimdi diyot maşallah arkadaş çok edinmissin bakalim ne yazıyorsunuz diye bazen bakıyor 😀 hosumada gidiyor kıskanması bazen şenlik birşey yok diyip sinir ediyorum gülmekten çatliyirum birde tebessümle yazıyorum ya😀😀
Aynen canım benimkide aynı bazen çekiyor bi anda teli elimden bakayım diye okuyor ne yazdığımı hele gülümseyerek yazarsam iyice merak ediyor 😂 abartılı olmadığı sürece kıskanmakta kıskanılmakta güzel tabi ☺️

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah enişteye hazır cevap mübarek 😀 bnmki elime her alisimda bu kdar ne konuşuyorsunuz alt tarafı hamilelik doktor var ona sorsana diyor bende her zman bebek için değil arada sizin dedikodunuzu yapıyoruz 😀 cekistiriyoruz diyorum
Tabii tabiii işine gelen konularda cevap hemen hazır 😅😅 banada sorup duruyor yazarken ister istemez yüzümüzde gülümseme oluyor bazen kendimden geçiyorum 🤦‍♀️ne konuşuluyor ki orda diye en son dedim annenin dedikosunu yapıyorum 😅😅😅

Tüm sayfalar yüklendi.