Cinsiyet tahmini 😃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde seçilll tarafından oluşturulan Cinsiyet tahmini 😃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 578 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet tahmini 😃
Konbuyu başlatan seçilll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Handeee

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar instagram da cinsiyet tahmini yapan siteler var bebişin 12 13 haftalık ultrason fotografını yolluyorsunuz cinsiyet tahmini yapıyorlar. %90 netlik falan diyorlar. Siz yolladınız mı tutan oldu mu ben 3 siteye yolladım üçü de erkek bebek dedi. 23 haftalık olduk bebişin sırtı dönuk oldgu icin şimdiye kadar ögrenemedik. Çarşamba kontrolum var meraktan çatlıyorum😄

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar instagram da cinsiyet tahmini yapan siteler var bebişin 12 13 haftalık ultrason fotografını yolluyorsunuz cinsiyet tahmini yapıyorlar. %90 netlik falan diyorlar. Siz yolladınız mı tutan oldu mu ben 3 siteye yolladım üçü de erkek bebek dedi. 23 haftalık olduk bebişin sırtı dönuk oldgu icin şimdiye kadar ögrenemedik. Çarşamba kontrolum var meraktan çatlıyorum😄
Bilmiyorum onu ben Çin takvimi yaptım dogru çıktı 😂😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bende fiyat sordum onlardan birine gönderecektim öğrenmeden önce kardeşim falan doktor söylesin boş yere para verme diyince doktordan öğrendim 😅😅

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Bende çin takvimi yaptım orda da erkek cıktı 😄 bakalım çarsamba net bişey soylr inş. Doktorum 😃

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim sosyal medyam olmadığı için bilmiyorum canim o neyse içime erkek doğdu benim çin takvimi iki kez yaptım ilk inde erkek ikinci de kiz çıktı doktorum da yüzde bir milyon erkek dedi😂şimdi gün sayyoruz paşa ma şafak 38

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Bende fiyat sordum onlardan birine gönderecektim öğrenmeden önce kardeşim falan doktor söylesin boş yere para verme diyince doktordan öğrendim 😅😅
Ücretsiz bakan yerler var ben oraya yolladım kimi yer 200 e kadar ücret istiyor çıldırmışlar 😅 öyle meraktan yolladım 3 de erkek dedi ama ya nasip bakalm😃
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim sosyal medyam olmadığı için bilmiyorum canim o neyse içime erkek doğdu benim çin takvimi iki kez yaptım ilk inde erkek ikinci de kiz çıktı doktorum da yüzde bir milyon erkek dedi😂şimdi gün sayyoruz paşa ma şafak 38
Çin takvimini bende yaptm erkek cıkıyo carsamba da ögrenemzsm çatlarım artk😂

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Ücretsiz bakan yerler var ben oraya yolladım kimi yer 200 e kadar ücret istiyor çıldırmışlar 😅 öyle meraktan yolladım 3 de erkek dedi ama ya nasip bakalm😃

Çin takvimini bende yaptm erkek cıkıyo carsamba da ögrenemzsm çatlarım artk😂
Ücretsiz değildi benim sorduğum canım iyi yapmışsın o zaman Çin takvimini bende yapmıştım ilk oğlumda kız dedi ikincide yaptım erkek dedi kız çıktı 😅😅😅

seçilll

Kayıtlı Üye
rank
Ücretsiz değildi benim sorduğum canım iyi yapmışsın o zaman Çin takvimini bende yapmıştım ilk oğlumda kız dedi ikincide yaptım erkek dedi kız çıktı 😅😅😅
Ben oğlum da bilmiyodum çin takvimini duymamstım şimdi 2. De yaptım erkek cıkıyo ama doktor net bisey demedn insann inanası gelmıyo 😃

Maşallah saglıkla gelsın paşa inş. Az kalmıs Allah bi avazda kurtarsın🤲

Bilmiyorum onu ben Çin takvimi yaptım dogru çıktı 😂😂
Senn ne kadarlıktı canm ögrendin mi bende cin takvimi yaptm erkek cıktı hayırlısı baklm☺️

Handeee

Kayıtlı Üye
rank
Bana tahmin 7 haftalık

Azıcık iş yapınca belim kopuyor ağrıdan kızlar böyle olan var mı 7 haftalık

Ekli dosyalar

• IMG_20210904_092517.jpg
    IMG_20210904_092517.jpg
    4.3 MB · Görüntüleme: 65
Tüm sayfalar yüklendi.