CİNSİYET YANILMASI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde ciğgdem33 tarafından oluşturulan CİNSİYET YANILMASI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,703 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı CİNSİYET YANILMASI
Konbuyu başlatan ciğgdem33
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DUYGUECEM

ciğgdem33

Kayıtlı Üye
rank
11 haftalık gebeyim bir doktor %70 erkek diyor diger doktorum kız diyor resmen çok şaşırdım
😄

ciğgdem33

Kayıtlı Üye
rank
Öyle bir oluyotçrkisen bile şok oluyorsun
en güzeli beklemek intagramda bir site var oradan baktırdım ve inanılmaz takipçisi var kadın 9 haftalıkken ulturason fotosunda yorum yapıyor % 80 erkek demişti ona yazdım doktorum kız diyor diye 13 haftadan sonra oluşuyor cınsiyet sen bkle ben hala erkek diyorum dedi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm sen 11 haftalikken demişler cok mu benim 26.haftamda söyledi öyle bidahaki kontrolde bidaha bakalım dedi önümüzdeki hafta kontrol bakalım bu sefer edicekler.bebis acmiyorki bacaklarını ana cim yaaaa
bizim ki sagolsun açıyor da nasıl karıştıryorlar bilmem

ciğgdem33

Kayıtlı Üye
rank
o kadar yanı aslında artık herşey çok ilerledi daha kolay olması lazım yanı onlarada bişey demiyorum kivi kadar şey yanılma çok çok yüksek

Daha çok küçük cnm acele etme ben 4-5 doktor gezdim hepsi farklı dedi en son 20.haftada ayrıntılıdan sonra sabit kaldı 😂
bakıldıgında günümüzde herşey çok gelişti böyle yanılgılar olmaması lazım

o kadar yanı aslında artık herşey çok ilerledi daha kolay olması lazım yanı onlarada bişey demiyorum kivi kadar şey yanılma çok çok yüksek

bakıldıgında günümüzde herşey çok gelişti böyle yanılgılar olmaması lazım
gerçi kivi kadar şey görüntülemekte çok zor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
en güzeli beklemek intagramda bir site var oradan baktırdım ve inanılmaz takipçisi var kadın 9 haftalıkken ulturason fotosunda yorum yapıyor % 80 erkek demişti ona yazdım doktorum kız diyor diye 13 haftadan sonra oluşuyor cınsiyet sen bkle ben hala erkek diyorum dedi

bizim ki sagolsun açıyor da nasıl karıştıryorlar bilmem
Allahım gönlüne göre versin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.