Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kumsalın annesi tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,583 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Kumsalın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Smyrmry

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kozlar bebeğim 15 haftalık doktor kız dedi değişir mi sizce 15 haftadan sonra değişen var mi inşallah kızım olur yhaaa iki tane oglum var tabi öncelik sağlıklı olsun
Değişmez bence cnm bende hep erkek bebek hissettim mesela oğlum var ondaki hamilelik gibi güzel geçiyor onda ne ise onu yaşıyorum ama kız değişmedi de çok şükür sağlıklı olsunlar da 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kozlar bebeğim 15 haftalık doktor kız dedi değişir mi sizce 15 haftadan sonra değişen var mi inşallah kızım olur yhaaa iki tane oglum var tabi öncelik sağlıklı olsun
17 haftalık hamileyim banada kıza benziyor dedi 20. Haftada detaylı ultrason da kesin gorcez inşallah bende çok istiyorum kızım olsun bı oğlum var benimde inşallah ikimizinkide kızdır değişmez 🙏

Mutluluk

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun iyi bir doktorsa değişmiyor canm Bana 12 haftalıkken erkek dedi şu an 17 haftalık değişmedi bizde kız istiyorduk erkek sağlıklı olsunlar da

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar