• Konbuyu başlatan Makbule sıla
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Makbule sıla tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 725 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Makbule sıla
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit&Yusuf bebişin annsi
M

Makbule sıla

Guest
Doğuma 33 gün kaldı yazıyo doktor cinsiyeti söylemedi daha ama kimisi erkek diyo kimisi kız diyo karnımın üstünde boydan bi siyah çizgi gibi bişey var bu kız demekmiş ama yeşil elma yeşil armut falan aşerdim ekşi kızdır tatlı erkektir diyolar kafam karıştı hala cinsiyeti merak ediyorum sizce cinsiyeti nedir?

SosyalAnne

2 Erkek 1 Kız
Test
rank
Doğuma 1 ay kaldı cinsiyeti bilmiyorsunuz. Öğrenmek mi istemediniz yoksa süpriz mi olsun istediniz

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Özele git öğren cinsiyetini bu zamana kdr nasıl bekledin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tatlıyla ekşiyle cinsiyet belirlenmez

Doğuma 33 gün kaldı yazıyo doktor cinsiyeti söylemedi daha ama kimisi erkek diyo kimisi kız diyo karnımın üstünde boydan bi siyah çizgi gibi bişey var bu kız demekmiş ama yeşil elma yeşil armut falan aşerdim ekşi kızdır tatlı erkektir diyolar kafam karıştı hala cinsiyeti merak ediyorum sizce cinsiyeti nedir?
ayy canım sende mi bilmiyorsun bende 7 aylık oldum daha doktor cinsiyet hakkında hiçbirşey söylemiyor soruyorum net bişey diyemem diyor

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Ay valla bu deyişler yalan bende siyah çizgiyi erkek diye biliyorum ve ben kızımda hep tatlı aşerdim☺

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
O boydan cizgi gebelik cizgisi her hamilede olur cinsiyetle alaksi yok iki oglum var ikisindede sadece eksi aserdim tatli nadir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu arada neden cinsiyeti ogrenmediniz surpriz mi olsun istediniz 😊

Tüm sayfalar yüklendi.