Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bahar yaman tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 678 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Bahar yaman
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Bahar yaman

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 19 haftalık hamileyim 14 haftalıkken erkek demişlerdi 19 haftalıkkende kız dediler şimdi sizce doğrumudur

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık erkenmis canım tahminde bulunmuşlardır ben 17 de kıza benziyor dendi 20 haftalık detaylida kız dendi iki gün önce yine de gittim tekrar sordum kız dedi bende kıza benziyor erkek çıktı erkeğe benziyor kız çıktı o kadar çok okudumki doğunca inanicam heralde kız olduğuna hala ya değişirse diye korkuyorum her ultrason da sorucam cinsiyeti bu gidişle 🤣🤣

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar ben 19 haftalık hamileyim 14 haftalıkken erkek demişlerdi 19 haftalıkkende kız dediler şimdi sizce doğrumudur
Canim sen bir dahaki kontrolunu bekle tam netlessin alisveris yaparsin bide bosa yapmis olursun . Cinsiyet degise biliyo yada bazen anlasilmiyo simdi ne soylesem olmaz canim . Genelde erkek denilince degismiyor o ciminti gitmiyor kiz denildiginde degisebiliyor cikinti olusuyor falan bilemedim yani sen kontrolunu bekle bence canim

Rabiaasar

Kayıtlı Üye
rank
Bende aynıy
14 haftalık erkenmis canım tahminde bulunmuşlardır ben 17 de kıza benziyor dendi 20 haftalık detaylida kız dendi iki gün önce yine de gittim tekrar sordum kız dedi bende kıza benziyor erkek çıktı erkeğe benziyor kız çıktı o kadar çok okudumki doğunca inanicam heralde kız olduğuna hala ya değişirse diye korkuyorum her ultrason da sorucam cinsiyeti bu gidişle 🤣🤣
Bende aynıyım her gittiğimde soruyorum bugün doktorum bidaha sorma artık değişmez dedi 33+5 im ama görene kadar sorucam galiba😄😄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar