Cinsiyet..

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tuuu tarafından oluşturulan Cinsiyet.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,520 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet..
Konbuyu başlatan Tuuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsn cnm bnm sağlıklı olsunndap kız erkek fark etmez rabbim gönlüne göre versin inşallah 🤲🥰
Bende saglikli olmasini cok istiyorum rabbim herkesin evladini sahlikli sihatli etsin ömrü boyunca.. benim 3 oglum var 4.ye hamile kalinca 3 erkekten sonra ondan sardi bu kadar heycan merak.. yoksa 3.sune kadar hic boyle hissetmemistim..

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende saglikli olmasini cok istiyorum rabbim herkesin evladini sahlikli sihatli etsin ömrü boyunca.. benim 3 oglum var 4.ye hamile kalinca 3 erkekten sonra ondan sardi bu kadar heycan merak.. yoksa 3.sune kadar hic boyle hissetmemistim..
Amin insllh normaldir cnm merak etmen bnm bı kızım var ikinciye hamileyim çok istyrdum bı kız bı oğlan Rabbime çok şükür ki öyle nasip etti rabbim tüm istiyenlere nasip etsn inşallah 🤲

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doktorumu cok degistirmek istiyorum aslinda ama malesef yapamiyorum.. burdaki doktorlar koronadan sonra pirivat a cikmaya basladilar.. mecbur kaldim bu cadinin eline.. pislikten mi soylemiyor gercekten mi gozukmuyor bilmiyorum.. gorunmuyor deyip deyip gonderiyor deli oluyorum :(
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Erkek bebekleri 13 -15 hafta arasinda tespit edebiliyorlar aslinda.. benim 3 tane oglum var 3 unude 15-16. Haftalarda ogrenmistim.. ama bu.. tekrar kontrolumde 1 ay sonra ben nasil dayanicam 1 ay bugun heycanli heycanli gitmistim halbuki :( dogumda ogrenicem heralde :)
Benim ilk bebekte de doktor öyleydi para koparmak için 8aylik hamile oldum hala arkası dönük yok bacağı kapalı göremedim diye diye 8ay oldu bı aksam Medicana acil gittim böbrek ağrısından başka bı doktor a sordum kadın doğum uzmanı baktı erkek dedi bazen inadına söylemiyor lar bence

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar