Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisa Doğan tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,083 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Melisa Doğan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melisa Doğan

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık cinsiyet belli dedi doktor ama ben parti yapacagım öğrenmedım cinsiyeti arkadaşlarım erkek olabılır diyor peki 14 haftalık cinsiyet kız olsa da belli olur muydu acaba??
Canım erkek bebekleri hamilelik karnı top gibi oluyor ve yanların boş oluyor. Kız Bebek hamilelik karnı erkeğe bakarak daha yaygın ve yanların dolu oluyor seninki nasıl peki. 3 aylıkken bile öğrenen var canım. Biz öğrmiyiruz o başka bende 17 haftalık 2 günlüğüm daha öğrenemedim belki yarın öğrenirim 3 taramada

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
14 haftalık cinsiyet belli dedi doktor ama ben parti yapacagım öğrenmedım cinsiyeti arkadaşlarım erkek olabılır diyor peki 14 haftalık cinsiyet kız olsa da belli olur muydu acaba??
16 17 haftada kesin belli olur yani o haftalarda bir daha kontrole git istersen için rahat etsin bide ayrıntılı ultrasonda çıkıyor zaten daha detaylı değişme olasalığı 100 99 oluyor ama o 24 28 haftalarda yapılıyor çok var daha senin

Melisa Doğan

Kayıtlı Üye
rank
Herkese teşekkür ederim şu an 16+5 günlük doktora gittik c.tesi günü cinsiyet partisinde öğreneceğiz cinsiyeti ilk çocuğum hayırlısı olsun🙏🙏😊😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Herkese teşekkür ederim şu an 16+5 günlük doktora gittik c.tesi günü cinsiyet partisinde öğreneceğiz cinsiyeti ilk çocuğum hayırlısı olsun🙏🙏😊😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar