Cinsiyet?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Cinsiyet? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,075 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helikopter

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bugün doktora gittim 16 haftalık bebek erkeğe benzettim dedi doktor ama kesin demiyorum detaylı ultrasona kadar alışveriş yapma dedi doktor🙄 bu haftadan sonra yanlış değildir herhalde di mi?

Bugün doktora gittim 16 haftalık bebek erkeğe benzettim dedi doktor ama kesin demiyorum detaylı ultrasona kadar alışveriş yapma dedi doktor🙄 bu haftadan sonra yanlış değildir herhalde di mi?
Canım normalde net olarak 20.haftada tamamlanıyormş cinsiyet ayrıntılıda zaten o haftalar ya kesin öğrenirsin🙂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Kız olsaydı keşke ama nasip kısmet hayırlısı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok artık doğunca mı netleşecek 26 hafta net olmalı
Galiba öyle olacak çünkü surekli sirti dönük pozisyon uygun olmuyor basdan erkek demişlerdi ama smdide net degil dediler karistiriyo olabilir galiba bekliyorum🤔

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Bebek kendini göstermezse net bişi diyemezler tabiki ama 15 haftada cinsyt organı belli oluyormş netleşrmş kesin ama dedğm gibi bebeğn kendni göstermesne bağlı 😊

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Galiba öyle olacak çünkü surekli sirti dönük pozisyon uygun olmuyor basdan erkek demişlerdi ama smdide net degil dediler karistiriyo olabilir galiba bekliyorum🤔
Baya ilginç baya kocaman bebek artık nasıl belli olmaz şaşırdım 😱

Hayırlı evlat olsn canım
Aynen hayırlısı olsun yeter nasip kısmet

Hayırlı evlat olsn canım
Bebek kendini göstermezse net bişi diyemezler tabiki ama 15 haftada cinsyt organı belli oluyormş netleşrmş kesin ama dedğm gibi bebeğn kendni göstermesne bağlı 😊
Bizimki hiç hareket etmiyor doktorda haklı kesin poposunu dönüp yatmış doktor tam göremedi 😅😅

Crtqb

Kayıtlı Üye
rank
Baya ilginç baya kocaman bebek artık nasıl belli olmaz şaşırdım 😱

Bizimki hiç hareket etmiyor doktorda haklı kesin poposunu dönüp yatmış doktor tam göremedi 😅😅
Ama cok var dogumda bile farkli cikam cinsiyetler 8.9wyda degisenler benim baya onume cikiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar