Sorum var Fetal dna testi ile cinsiyet?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine_1993 tarafından oluşturulan Fetal dna testi ile cinsiyet? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 628 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Fetal dna testi ile cinsiyet?
Konbuyu başlatan Emine_1993
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Emine_1993

Emine_1993

Kayıtlı Üye
rank
Nipt testi değil yalnız cinsiyet öğrenme analizi benimki fetal dna kanda y kromozomuna bakıyorlar 9 haftada verdim y kromozomu tespit edilmedi cinsiyet kız cevab geldi. Kandan olduğu için doğru olur diyorum uzide doktor demiyinceye kadar sanırım rahat duramam😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Nipt testi değil yalnız cinsiyet öğrenme analizi benimki fetal dna kanda y kromozomuna bakıyorlar 9 haftada verdim y kromozomu tespit edilmedi cinsiyet kız cevab geldi. Kandan olduğu için doğru olur diyorum uzide doktor demiyinceye kadar sanırım rahat duramam😀
Tamam işte canım net sonuç veriyor kızsa kızdır 😍😍 sağlıkla gelsin prenses inşallah 🙏🏻

Emine_1993

Kayıtlı Üye
rank
Ay İnşallah canım çok istiyorum bir kızım olsun. İki oğlum var. Birinci sefer böyle analiz verdim

Emine_1993

Kayıtlı Üye
rank
İki oğlumda böyle bir analiz vermedim. İlk defa verdim. Pazartesi skrininqe gitcem detaylı ultrasona bakalım İnşallah doğru olur.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar