Sorum var 12+4 fetal dna testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcuu tarafından oluşturulan 12+4 fetal dna testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 255 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 12+4 fetal dna testi
Konbuyu başlatan Burcuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün doktora gittim bu üçüncü gebeliğim ve bu bebeğimde erkek miş cinsiyetini öğrendim cinsiyetini geçtim de doktor 2.9 dedi ense kalınlığına down sendromlu diyemem dedi ama fetal dna testi öneririm dedi ama sonucuna göre ne çıkarsa çıksın doğurcaksan gerek yok dedi bende doğurcam dedim o zman renkli ultrasona kesin gir dedi kalple ilgili Bi sorunu olabilir dedi başına böyle bişey gelen var mı ☹️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar dün doktora gittim bu üçüncü gebeliğim ve bu bebeğimde erkek miş cinsiyetini öğrendim cinsiyetini geçtim de doktor 2.9 dedi ense kalınlığına down sendromlu diyemem dedi ama fetal dna testi öneririm dedi ama sonucuna göre ne çıkarsa çıksın doğurcaksan gerek yok dedi bende doğurcam dedim o zman renkli ultrasona kesin gir dedi kalple ilgili Bi sorunu olabilir dedi başına böyle bişey gelen var mı ☹️
Şahsen doğuracaksna hiç gerek yok ona. Teyzem 33 yaşında bebeiğine kesin dowm sendodumlu aldır dediler oda yok dedi doktorlar ısrarla aldır yada fetal dna yaptır dediler oda yaptırdı çocuğun sonuçları temiz çıktı boş boşuna strese soktular kadını şimdi gün sayıyor doğsun diye .

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah'ın izniyle İnşallah Bir Sorun Olmaz Canım ❤️

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Şahsen doğuracaksna hiç gerek yok ona. Teyzem 33 yaşında bebeiğine kesin dowm sendodumlu aldır dediler oda yok dedi doktorlar ısrarla aldır yada fetal dna yaptır dediler oda yaptırdı çocuğun sonuçları temiz çıktı boş boşuna strese soktular kadını şimdi gün sayıyor doğsun diye .
Doğurucam kuzum kıyamam ben ne gelirse Rabbim den gelir o zman yaptırmam fetal dna 😘çok sağol canım 😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah'ın izniyle İnşallah Bir Sorun Olmaz Canım ❤️
Amin canım amin inşallah 😘❤️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Doğurucam kuzum kıyamam ben ne gelirse Rabbim den gelir o zman yaptırmam fetal dna 😘çok sağol canım 😘

❤️🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Rica ederim canım benim doğur kuzum doğur eminim hiç bir sorun yoktur varsa bile rabbminin imtihanıdır senin için 😘❤️

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Doktorlar en ufak ihtimal dahi olsa söylüyorlar canım ve çoğu söyledikleri yanılmadan ibaret oluyor korkma endişe etme bu da bir yanılmadan ibarettir

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
O değil senin ki yine kendini göstermiş 😂😂ben 24 olacağım hala cinsiyetini bilmiyorum 😂🥺
Benim hepsi 12 haftalıkken gösterdi kuzum yaa erkekler yaa burdayız anne diyolar ama senin ki kız Olablir canım kızlar utangaç oluyo göstermiyor 😘😀🤗❤️

Doktorlar en ufak ihtimal dahi olsa söylüyorlar canım ve çoğu söyledikleri yanılmadan ibaret oluyor korkma endişe etme bu da bir yanılmadan ibarettir
Doğru kuzum amin inşallah canım dediğin gibi olur yaaa

Tüm sayfalar yüklendi.