Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mutluelif tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,413 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Mutluelif
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutluelif

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 12+6hafta iken muhtemelen erkek dedi doktor yarın 15+6 günlük olacağız yarın doktor randevum var cinsiyet öğrenme şansım sizce yüksek olurmu yoksa erkenmi birde cinsiyet tahmini yapabilirmisin sağlıklı olması tabiki öncelik ama merak işte 🙈🙈🙈
Ekli dosyayı görüntüle 2104
Net anlaşılmıyor ama erkek gibi 🤔doktor bu defa gittiğinde bebek kendini gösterirse cinsiyeti ogrenirsin cnm.. çikolata ye doktora görünmeden önce .. kesin net olarak öğrenmek istiyirsan kuzum detayli uktrasyon bekle

Mutluelif

Kayıtlı Üye
rank
Bence kız ogrennce yaz olurmu
Olur cnm
Bence kız ogrennce yaz olurmu
Erkekmiş canım 🤲🏻🙈
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Net anlaşılmıyor ama erkek gibi 🤔doktor bu defa gittiğinde bebek kendini gösterirse cinsiyeti ogrenirsin cnm.. çikolata ye doktora görünmeden önce .. kesin net olarak öğrenmek istiyirsan kuzum detayli uktrasyon bekle
Erkekmiş canim🤲🏻🙈😘

Kuzum bu haftalarda ancak tahmin yapılabilir
Bugün çıktım canım erkek dediler bu sefer kesindir diye düşünüyorum 2kez gittim erkek dedi

Son düzenleme:

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Olur cnm

Erkekmiş canım 🤲🏻🙈

Erkekmiş canim🤲🏻🙈😘

Bugün çıktım canım erkek dediler bu sefer kesindir diye düşünüyorum 2kez gittim erkek dedi
Ya yanildim😄 hyrli olsun insllh

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar