Sorum var Cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrç tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,172 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Mrç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Canım görünebilir benim 3 de 12 hafta iki erkek bir kız 12 hafta da belli oldu vAllahi
Ben ilk oğlumu 17 haftalıkken öğrenmiştim özele gidiyordum yine 🙂 şimdi yine doktorum aynı bakalım yarın söyleyecek mi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Genel de özele gidersen canım belli oluyor son ikisini özel ilkini de devlette çok iyi bilgili bir doktor vardı o bildi 12 hafta da kime de doğuma kadar belli olmuyor ya da değişiyor
Özele gidiyorum canım inşallah öğrenirim 🙂

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah canimm ve sağlıklıca kucağına alırsın inşallah aynıyız hamislikte hafta olarak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pardon 16 sandm seni canım

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba güzel anneler. 🤗 Yarın benim doktor kontrolüm var. Cinsiyet belli olur mu acaba? 14 haftalık?
Ben kizimi 13 14 hafta arasında öğrenmistim kuzum 2 tarama testi için gittimde sonuçlarıni almaya gitmiştim o zaman yüzde 70 Kız dedi ama ben 1 hafta sonra baska bir doktora daha gidip emin olmak istedim oda yüzde 90 kız dedi 🤣

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ben kizimi 13 14 hafta arasında öğrenmistim kuzum 2 tarama testi için gittimde sonuçlarıni almaya gitmiştim o zaman yüzde 70 Kız dedi ama ben 1 hafta sonra baska bir doktora daha gidip emin olmak istedim oda yüzde 90 kız dedi 🤣
Aynen öyle oluyor 🥰 bnmki de taramada vAlla belli oldu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar