Sorum var Cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mrç tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,117 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Mrç
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Aygun 1994

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba güzel anneler. 🤗 Yarın benim doktor kontrolüm var. Cinsiyet belli olur mu acaba? 14 haftalık?
Merhaba canım nasılsın bende suan 14 haftalık bana 12 hafta sında kiz dedi doktorum ama dedi Emin degilim 17 hafta da net soylerim 14 hafta 2 gun su anlik ama 13hafta 5 gunlugunde bi daha girdim ultrasonda doktor soylediki bebek izin vermedi bakmaya))) insallah senin bebegin yarin kendini belli eder annesi sag salim kucagina ağlasın ınsallah canım ama genelde bence de kizlarimiza katiliyorum ilkinde cogu zaman ne soylerlerse o oluyor 🥰🥰🥰🥰🙏❣️

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım nasılsın bende suan 14 haftalık bana 12 hafta sında kiz dedi doktorum ama dedi Emin degilim 17 hafta da net soylerim 14 hafta 2 gun su anlik ama 13hafta 5 gunlugunde bi daha girdim ultrasonda doktor soylediki bebek izin vermedi bakmaya))) insallah senin bebegin yarin kendini belli eder annesi sag salim kucagina ağlasın ınsallah canım ama genelde bence de kizlarimiza katiliyorum ilkinde cogu zaman ne soylerlerse o oluyor 🥰🥰🥰🥰🙏❣️
Merhaba teşekkür ederim iyiyim canım sen nasılsın. Benimde 14+2 😃 senle aynıyız. Sağlıkla doğsun tüm bebisler öncelikli dileğim o zaten. Çok şükür bir oğlum var bu ikincisi olacak inşallah. bakalım yarın inşallah öğrenirim 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben kizimi 13 14 hafta arasında öğrenmistim kuzum 2 tarama testi için gittimde sonuçlarıni almaya gitmiştim o zaman yüzde 70 Kız dedi ama ben 1 hafta sonra baska bir doktora daha gidip emin olmak istedim oda yüzde 90 kız dedi 🤣
İlk gebeligimde çok sık doktora giderdim. Hele cimsiyeti öğrenmek için 🤣 bu sefer çok sık gitmek istemiyorum ama cinsiyeti de merak ediyorum.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Merhaba teşekkür ederim iyiyim canım sen nasılsın. Benimde 14+2 😃 senle aynıyız. Sağlıkla doğsun tüm bebisler öncelikli dileğim o zaten. Çok şükür bir oğlum var bu ikincisi olacak inşallah. bakalım yarın inşallah öğrenirim 🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk gebeligimde çok sık doktora giderdim. Hele cimsiyeti öğrenmek için 🤣 bu sefer çok sık gitmek istemiyorum ama cinsiyeti de merak ediyorum.
Cinsiyet insan ister istemez merak ediyor kuzum ben 2sindede doktordan eve gelme şansım olmadı sürekli hastene hastane şükür şimdi iyiler cinsiyetini öğrenince bizede haber ver kuzum❤

Mrç

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyet insan ister istemez merak ediyor kuzum ben 2sindede doktordan eve gelme şansım olmadı sürekli hastene hastane şükür şimdi iyiler cinsiyetini öğrenince bizede haber ver kuzum❤
Allah uzun ömürler versin inşallah canım 🤗 öğleden sonra randevum. İnşallah öğrenir yazarım 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar