Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Kubraaa tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,001 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Kubraaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Beklemekte fayda var en net şekilde detaylı ultrasonda görürler 20. Haftayı bekle derim bana erkek dediler her şeyi hazırladım şimdi ise kız dediler herşey sıl baştan olacak sağlıkla huzurla gelsin evladın inşallah

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 17 hafta olduk bir doktor kız dedi diğeri erkek anlamadım böyle bişey başına gelen varmi
Bennn😂😂😂 canım bana 12 haftalıkken erkek dedi 16 haftalıkken kıza benziyor ama küçük bir pipi çıkmazsa dedi dün 20 haftalık olduk Dr kesin kız dedi. Hatta post da yazılarım var günlerce meraktan yarıldım geberdim o doktorlar yüzünden 🙈 Allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin

Kubraaa

Kayıtlı Üye
rank
Beklemekte fayda var en net şekilde detaylı ultrasonda görürler 20. Haftayı bekle derim bana erkek dediler her şeyi hazırladım şimdi ise kız dediler herşey sıl baştan olacak sağlıkla huzurla gelsin evladın inşallah
Aminn insAllah canım😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bennn😂😂😂 canım bana 12 haftalıkken erkek dedi 16 haftalıkken kıza benziyor ama küçük bir pipi çıkmazsa dedi dün 20 haftalık olduk Dr kesin kız dedi. Hatta post da yazılarım var günlerce meraktan yarıldım geberdim o doktorlar yüzünden 🙈 Allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin
Ay ayni şeyleri yaşıyoruz😂 amin amin hepimiz sagliklica alalım kucağımıza evlatlarimizi♥️

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba şuan aynı süreçten geçiyoruz 😁 bize de 12 haftada doktor aaa erkekmiş gözüme soktu dedi gülüştük 16 haftada gittim başka doktor varmış o baktı göstermiyor ama kıza benziyor dedi meraktan 18 haftada özele gittim o da göremedim ama büyük ihtimalle kız dedi şimdi 20 haftada gideceğim inşallah o zaman kesin bişey söylerler erkek denilince adını koyduk herkese duyurduk şimdi beklemedeyiz 😁 kesinleşsin de kız mı erkek mi öyle duyuralım inşallah sağlıkla gelsin😇

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba şuan aynı süreçten geçiyoruz 😁 bize de 12 haftada doktor aaa erkekmiş gözüme soktu dedi gülüştük 16 haftada gittim başka doktor varmış o baktı göstermiyor ama kıza benziyor dedi meraktan 18 haftada özele gittim o da göremedim ama büyük ihtimalle kız dedi şimdi 20 haftada gideceğim inşallah o zaman kesin bişey söylerler erkek denilince adını koyduk herkese duyurduk şimdi beklemedeyiz 😁 kesinleşsin de kız mı erkek mi öyle duyuralım inşallah sağlıkla gelsin😇
Öncelikle Allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin inş ne kadar tatlı bir merak değil mi ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.