Cinsiyet??

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Nur123 tarafından oluşturulan Cinsiyet?? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,633 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyet??
Konbuyu başlatan Nur123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anne Ayyüce

Nur123

Kayıtlı Üye
rank

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah canım Allah esirgesin sevindim gerçekten merak ettirdi bizi canı sağolsun 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yok canım ikinci birde oğlum var 5 yaşında 😊
Amin canım inşallah aynen eşek sıpası korkuttu o gün ☺️

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar normalde doktorlar kemik yapisindan cinsiyetini onceden ogreniyorlar ama soylemeleri yasak cunku cogu insan kiz olunca aldiriyor o yuzden aldirma zamani gecince cinsiyet soyluyorlar oda 3 yada 4 aylikken

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Bana 11+3 hafta tahmin söyledi canım sonra gittiğim bütün doktorlar aynı dedi bayramdan sonra detaylı var bakalım o ne dicek ☺️
Hadi hayırlısı olsun canım öğrenince yaz bizede 🥰🙏

3buçuk aylıkken öğrendim ben ama bazıları inatçı oluyor kısmet
İnşallah inatçı değildir o zaman 😅🙏

Arkadaslar normalde doktorlar kemik yapisindan cinsiyetini onceden ogreniyorlar ama soylemeleri yasak cunku cogu insan kiz olunca aldiriyor o yuzden aldirma zamani gecince cinsiyet soyluyorlar oda 3 yada 4 aylikken
Allah Allah artık kaldımı öyle şeyler ya ne kadar günah resmen cahiliye dönemi peygamber efendimizin kız çocuğunu sırtına alıp gezdirdiği o zamanlara bakın birde şimdikiler kız çocuğu diye aldırıyorsa Allah bildiği yapsın

MinnosununAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım tahminde bulunsada bu haftada doğru olma olasılığı çok küçük.hem umutlanirsin boş yere.benimki 14 haftalik haftaya gidicem daha.nekadar büyürse okdar kesin oluyo

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Hadi hayırlısı olsun canım öğrenince yaz bizede 🥰🙏

İnşallah inatçı değildir o zaman 😅🙏

Allah Allah artık kaldımı öyle şeyler ya ne kadar günah resmen cahiliye dönemi peygamber efendimizin kız çocuğunu sırtına alıp gezdirdiği o zamanlara bakın birde şimdikiler kız çocuğu diye aldırıyorsa Allah bildiği yapsın
Sağ ol canım darısı Size canım öğrenmeye ☺️yazarım buraya yine

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar