Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde M.Melike tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,287 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan M.Melike
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan M.Melike

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Tabi ederim canım 🤲
Geldim yeni hastaneden 2li taramam güzel çıktı 17 haftalık dedi bir ay sonra gel 4 lü yapalım tarama defi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belli olmayabalir de canım ben 17. hafta da gittim iki kere üst üste yok dönmedi sırtı dönükdü oğlumu 16. Haftada öğrenmıstik. İkinci biraz nazlı hayırlısı bakalm😊
Benimki 13 haftalık belli oldu bugünde kontrol vardı 17 haftalık oldu erkek dedi bak

Belli olmayabalir de canım ben 17. hafta da gittim iki kere üst üste yok dönmedi sırtı dönükdü oğlumu 16. Haftada öğrenmıstik. İkinci biraz nazlı hayırlısı bakalm😊
Benimki 13 haftalık belli oldu bugünde kontrol vardı 17 haftalık oldu erkek dedi bak

Son düzenleme:

M.Melike

Kayıtlı Üye
rank
Belli olur cnm bnm 14 +2 de belli olmuştu çikolata ye sabah gidiceksen aç gitme rabbim gönlüne göre versin inşallah 💙☺️
Allah razı olsun canım 💜💜

Benımki 12+3 günlüktü kız dedi ve 6 aylığım halen kız 😛
😍

Bende çok merak ediyorum bakalım canım inşallah 😌

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar