Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ecrin an.2121 tarafından oluşturulan Cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,400 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyet
Konbuyu başlatan Ecrin an.2121
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Güll1907

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Ya sanki bende hep erkek görüyorum bu sene erkek senesi belli ama 2022 dediğin gibi kız senesi galiba 🥰🥰😇😅 Kız kardeşimin 2.cisi kız onun kıyafetlerini aldım canım bende dayanamadım dolabına koydum bandanalar almış dediğin gibi onları aldım dizdim heves ediyor insan işte 🥰
Öyle ya heveslendik Allah kucağımıza almayı nasip etsin sende de oldu mu merakimdan soruyorum cnm ben şimdiden doğduğunda ilk çocuk erkektiya hani alt temizliği açısından saç bakımından şekil vermesinde vs .nasıl yapabilirim derdine düştüm kendimi deneyimsiz hissediyorum biraz mesela bez temizliğinde daha dikkat edilmesi gerekiyormuş minnoş kızlarda 🧐

bende 29ncu haftamdayım bi şey almadım daha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öyle ya heveslendik Allah kucağımıza almayı nasip etsin sende de oldu mu merakimdan soruyorum cnm ben şimdiden doğduğunda ilk çocuk erkektiya hani alt temizliği açısından saç bakımından şekil vermesinde vs .nasıl yapabilirim derdine düştüm kendimi deneyimsiz hissediyorum biraz mesela bez temizliğinde daha dikkat edilmesi gerekiyormuş minnoş kızlarda 🧐
evet benim 2ncisi kız onda cok dikkat ediyodum temizliğine

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Onu duydum ya bende onu düşünüyorum daha çabuk mikrop kapabilirmiş silme şekli kızlarda farklıymış😇🥰

Tüm sayfalar yüklendi.