Cinsiyetde yanilma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Cinsiyetde yanilma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,819 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyetde yanilma
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alparslan💙

Esra Çınarrrr

Kayıtlı Üye
rank
Tüm anne adaylarının aklında aynı şüphe var sanırım benimde ikinci bebeğim ilk bebeğim erkek detaylı da da doktorum ikinci bebeğime de erkek dedi başka bir doktor da erkek dedi ama yakın bir arkadaşıma da 2 farklı doktor erkek demişti herşeyini ona göre almışlardı doğumda kız bebeğini aldı kucağına herkes şok oldu tabi böyle birşey gelirse başıma diye de korku hep var

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Tüm anne adaylarının aklında aynı şüphe var sanırım benimde ikinci bebeğim ilk bebeğim erkek detaylı da da doktorum ikinci bebeğime de erkek dedi başka bir doktor da erkek dedi ama yakın bir arkadaşıma da 2 farklı doktor erkek demişti herşeyini ona göre almışlardı doğumda kız bebeğini aldı kucağına herkes şok oldu tabi böyle birşey gelirse başıma diye de korku hep var
Banada 11. Haftada erkek dedi sonra iki üç muayenede kız dedi şimdi haftaya ayrıntılı ultrason bekliyorum içimden hep kız geçiyordu zaten

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Annem ben doğana kadar cinsiyetimi öğrenememiş doğduktan sonra mecbur göstermişim artık 😂 Bende çok korkuyorum açıkçası ama eşyaları ara renkler almayı düşünüyorum yanılmamak için

Mery

Kayıtlı Üye
rank
Ya kizlar bana doktor 20 hafdada kizin olacaq dedi şimdi 27 hafdayim surekli rüyamda erkek bebek görüyorum dün bir blogerin 30 hafdada erkek bebeyi olacagni öyrenmiş onada dr 20 hafdada kizi olacagni soylemişdi benimde icimde bir şubhe var ya
Genelde annenin içine doğan oluyor bence.Tabi çevre baskısı yok ise illa kiz veya erkek istenmiyorsa bence.Ben 2 hamileliğinde de içimden geçen oldu.Hayirli sağlıklı olsunlar

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Olasılıklarıda değerlendirmek gerekiyor tabi ama çok düşük bir ihtimal oluyor detaylıdan sonra yanılmalar çevremde sadece dayımın kızında yaşadık erkek dediler kız doğurdu mavilerle büyüdü işte sağlıklı olsunlar gerisi halledilir Allah gönlünüze göre versin inşaAllah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar