Cinsiyeti öğrendim çok şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sema tbk tarafından oluşturulan Cinsiyeti öğrendim çok şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,739 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyeti öğrendim çok şükür
Konbuyu başlatan Sema tbk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutluanne

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
İki kızım var arkadaşlar bugün üçüncü kızım olacağını öğrendim erkek bekliyorduk ama kız olacak hayırlısı olsun diye dua ettim hep demek ki hayırlısı böyleymiş 🥰
Canım evet hayırlısı böyleymiş 3 kızı olana cennet kapıları açılırmış😉 ilerde 3 kız kardeş sana yoldaş olurlar annesi sağlıkla kucağına al inşallah ♥️

Songül ❤️

Kayıtlı Üye
rank
İki kızım var arkadaşlar bugün üçüncü kızım olacağını öğrendim erkek bekliyorduk ama kız olacak hayırlısı olsun diye dua ettim hep demek ki hayırlısı böyleymiş 🥰
Rabbim hayırlı etsin canım.Kız evladı gibisi yok inan.Çocuklar büyüyünce anlıyor insan.Sırdaş arkadaş oluyor insana.Benimde bir kızım var öbürler erkek.Bende tek kızım.Kızıma kız kardeş çok isterdim .nasip değilmiş.

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benimde bir tane kızım var ikinciyi erkek bekliyoduk içime doguyodu erkek diye ama yine kızım olucak gerçi doğana kadar içime erkek doğucak heralde öyle hissediyorum hayırlısı olsun sağlıklı olsun da kız erkek fark etmiyo 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar