Cinsiyeti öğrendim çok şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sema tbk tarafından oluşturulan Cinsiyeti öğrendim çok şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,756 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyeti öğrendim çok şükür
Konbuyu başlatan Sema tbk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutluanne

Mutluanne

Kayıtlı Üye
rank
İki kızım var arkadaşlar bugün üçüncü kızım olacağını öğrendim erkek bekliyorduk ama kız olacak hayırlısı olsun diye dua ettim hep demek ki hayırlısı böyleymiş 🥰
Benimde bir kızım var şimdi ikici prensesimizi bekliyoruz sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil ben kendiminde 2 kız kardeşim var bacı başkadır ilerde anlaşılıyor ☺️

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
İki kızım var arkadaşlar bugün üçüncü kızım olacağını öğrendim erkek bekliyorduk ama kız olacak hayırlısı olsun diye dua ettim hep demek ki hayırlısı böyleymiş 🥰
Sağlıcakla gelsin canım minik prensesin 😙 benim de iki kızım var bizde önce sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun dedik kalbimizden geçen erkekti ama benimde 3. Kız olacak yeni öğrendim canım hayırlısı inşallah canım sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah

Sema tbk

Kayıtlı Üye
rank
Allah razı olsun sizde sağlıkla alın kucağınıza inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı olsun allahım sağ salim kucağına almayı da nasip etsin kaç haftalık bu arada
16 hafta 4 günlük canım Allah razı olsun cümlemizinkini inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı olsun allahım sağ salim kucağına almayı da nasip etsin kaç haftalık bu arada
16 hafta 4 günlük canım Allah razı olsun cümlemizinkini inşallah
Saglicakla gelsin prenses hanım annesi😊
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Mutluanne

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıcakla gelsin canım minik prensesin 😙 benim de iki kızım var bizde önce sağlıklı olsun hayırlı evlat olsun dedik kalbimizden geçen erkekti ama benimde 3. Kız olacak yeni öğrendim canım hayırlısı inşallah canım sağlıcakla kucağımıza alalım inşallah
Ayy inşallah sağlıklica kucağımıza alalimda gerisi önemli değil hepsi evlat ama kız başka oluyor ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar