Sorum var Cinsiyeti öğrendim

• Konbuyu başlatan Dicle kökhan çiftçi
  • Toplam 13 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dicle kökhan çiftçi tarafından oluşturulan Cinsiyeti öğrendim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 562 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyeti öğrendim
Konbuyu başlatan Dicle kökhan çiftçi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Perşembe günü kontrolüm vardı ve cinsiyetini de öğrendik çok şükür.aslında istediğim ve beklediğim gibi değildi 😂ben kızım olsun çok istiyodum ama nasip olmadı inşallah bidahikine öğrendiğimde ağladım hata😂 bakalım her ne kadar kaynanam içimdeki kız sevgisine inanmasada inşallah bi gün kızım olur 😂
Sağlıklı olsun da bi kızın da olur inşallah 😍

BN.

Kayıtlı Üye
rank
Perşembe günü kontrolüm vardı ve cinsiyetini de öğrendik çok şükür.aslında istediğim ve beklediğim gibi değildi 😂ben kızım olsun çok istiyodum ama nasip olmadı inşallah bidahikine öğrendiğimde ağladım hata😂 bakalım her ne kadar kaynanam içimdeki kız sevgisine inanmasada inşallah bi gün kızım olur 😂
Sağ sağlim kucanıza almayı nasip etsin rabbim🤲 kaç haftalık hamilesiniz ben 11 haftalığım 1 hafta sonra bizimde kotrolümüz varda heyecanlıyız acaba bu haftalarda öğrene bilirmiyiz🙏💗

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.