Cinsiyeti öğrendim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Cinsiyeti öğrendim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,616 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyeti öğrendim
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma nisa

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyeti öğrendim bugün özelde erkek dedi ama bebek aşağıda erken doğum riskin var rahim basık duruyor yapısal olarak dedi daha 16+6 haftalık hamileyim böyle olup yukarı çıkan varmı 28inde detaylı ultrasonum var bugün bi iğne yazdı vurundum inşallah bişey olmaz

Son düzenleme:

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyeti öğrendim bugün özelde erkek dedi ama bebek aşağıda erken doğum riskin var rahim basık duruyor yapısal olarak dedi daha 16+6 haftalık hamileyim böyle olup yukarı çıkan varmı 28inde detaylı ultrasonum var bugün bi iğne yazdı vurundum inşallah bişey olsun
Tebrikler canım benim ❤️ inşallah zamanında sağlıkla doğar bebisin 🙏

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyeti öğrendim bugün özelde erkek dedi ama bebek aşağıda erken doğum riskin var rahim basık duruyor yapısal olarak dedi daha 16+6 haftalık hamileyim böyle olup yukarı çıkan varmı 28inde detaylı ultrasonum var bugün bi iğne yazdı vurundum inşallah bişey olsun
Bana dediler 1 hafta sonra gittim düzelmişti genelde 32 haftaya kadar yukarı çıkıyor ama kendini yormaman lazm kanama olursa direk doktora git

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Bana dediler 1 hafta sonra gittim düzelmişti genelde 32 haftaya kadar yukarı çıkıyor ama kendini yormaman lazm kanama olursa direk doktora git
Anladım canım sağol hiç kanamam olmadı çok şükür gebeliğim öğrendiğimden beri. Bebek aşağıdan tutunduğu için mi aşağıda gözüküyor acaba diyorum ama tabiki bilemiyorum 28inde detaylı ultrasonum var orda daha net öğrenirim inşallah tekrar

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Allah bagışlasın 🤗 igne iyi gelir lekelenmen flan oluyor mu cinselliği yasakladı mı

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Anladım canım sağol hiç kanamam olmadı çok şükür gebeliğim öğrendiğimden beri. Bebek aşağıdan tutunduğu için mi aşağıda gözüküyor acaba diyorum ama tabiki bilemiyorum 28inde detaylı ultrasonum var orda daha net öğrenirim inşallah tekrar
Benm herşey yolundaydı 23 hafta ayrıntılı ultrasona girdim kesesi aşağıda takip edicez dediler bir hafta sonra başka doktora gittim yukarı çıkmış seninki de insallah yukarı çıkar ama kendini yorma bol bol dinlen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar