Cinsiyeti öğrendim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şeydoşş tarafından oluşturulan Cinsiyeti öğrendim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,614 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyeti öğrendim
Konbuyu başlatan Şeydoşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fatma nisa

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyeti öğrendim bugün özelde erkek dedi ama bebek aşağıda erken doğum riskin var rahim basık duruyor yapısal olarak dedi daha 16+6 haftalık hamileyim böyle olup yukarı çıkan varmı 28inde detaylı ultrasonum var bugün bi iğne yazdı vurundum inşallah bişey olsun
Hem gözünaydın hem geçmiş olsun sen iyi düşün iyi olur İnsallah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın İnsallah canım 👐

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Allah bagışlasın 🤗 igne iyi gelir lekelenmen flan oluyor mu cinselliği yasakladı mı
Bu zamana kadar son adetimden sonra hiç leke yada kanamam olmadı yerleşme kanaması bile olmadı bebek aşağıda tutunmuştu sadece onu biliyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hem gözünaydın hem geçmiş olsun sen iyi düşün iyi olur İnsallah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın İnsallah canım 👐
Amin canım çok sağol yani hep giriyorum ultrasonda hiç böyle bişey demediler özelde sadece cinsiyet öğrenmek için gitmiştim orda öyle dedi

Benm herşey yolundaydı 23 hafta ayrıntılı ultrasona girdim kesesi aşağıda takip edicez dediler bir hafta sonra başka doktora gittim yukarı çıkmış seninki de insallah yukarı çıkar ama kendini yorma bol bol dinlen
İnşallah canım bende ayrıntılı ultrason da tekrar bakcam inşallah yukarı çıkar zaten aşağıda tutunmuştu doktorda çıkar dedi iğne yazdı 4 tane onları da kullandığım zaman zaten detaylı ultrason a girmiş olcam inşallah çıkmaya başlar benimde

Tebrikler canım benim ❤️ inşallah zamanında sağlıkla doğar bebisin 🙏
Sağol canım inşallah ☺️

Allah bagışlasın 🤗 igne iyi gelir lekelenmen flan oluyor mu cinselliği yasakladı mı
Aynen yasakladı cinselliği de bir süre

Son düzenleme:

Sinem zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Cinsiyeti öğrendim bugün özelde erkek dedi ama bebek aşağıda erken doğum riskin var rahim basık duruyor yapısal olarak dedi daha 16+6 haftalık hamileyim böyle olup yukarı çıkan varmı 28inde detaylı ultrasonum var bugün bi iğne yazdı vurundum inşallah bişey olsun
Her gıttıgınde ulturasondan baktıgında hemem kasık bolgenemı bakıyodu benım de ıkıncı hamılelıgım kızımda kasıklara bakmıyodu bu doktor hep kasık bolgeme baktı

Darkangel

Kayıtlı Üye
rank
Bu zamana kadar son adetimden sonra hiç leke yada kanamam olmadı yerleşme kanaması bile olmadı bebek aşağıda tutunmuştu sadece onu biliyorum

Amin canım çok sağol yani hep giriyorum ultrasonda hiç böyle bişey demediler özelde sadece cinsiyet öğrenmek için gitmiştim orda öyle dedi

İnşallah canım bende ayrıntılı ultrason da tekrar bakcam inşallah yukarı çıkar zaten aşağıda tutunmuştu doktorda çıkar dedi iğne yazdı 4 tane onları da kullandığım zaman zaten detaylı ultrason a girmiş olcam inşallah çıkmaya başlar benimde

Sağol canım inşallah ☺️

Aynen yasakladı cinselliği de bir süre
Agır iş yapma sakın cok dikkat et

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Her gıttıgınde ulturasondan baktıgında hemem kasık bolgenemı bakıyodu benım de ıkıncı hamılelıgım kızımda kasıklara bakmıyodu bu doktor hep kasık bolgeme baktı
Evet kasık bölgeme bakıyor ilk hafta alttan görebildi ama kasıktan gözükmedi daha sonra görebilirim kasık bölgesinden

Agır iş yapma sakın cok dikkat et
Dikkat ediyorum artık sağol canım

Mana.

Kayıtlı Üye
rank
Evham yapmayin henüz çok küçük mutlaka yukarı çıkacaktır siz yine de tabi ki kendinizi çok yormayın ama bu sureci korku ile de geçirmeyin gönlünüzü ferah tutun eminim bir sonra ki randevuda güzel haberler alacaksınız 🙏

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Evham yapmayin henüz çok küçük mutlaka yukarı çıkacaktır siz yine de tabi ki kendinizi çok yormayın ama bu sureci korku ile de geçirmeyin gönlünüzü ferah tutun eminim bir sonra ki randevuda güzel haberler alacaksınız 🙏
İster istemez kulak asıyoruz işte doktorlara inşallah dediğiniz gibi olur çok teşekkürler ☺️

G

Guness

Guest
Korkma ben doguma kadar ne vuruldum o igneden hep asagida idi beni goren simdi dogacak derdi cok sukur dogdu ama 8 aylik hic bi sorun cikmadi 8 yasinda

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Korkma ben doguma kadar ne vuruldum o igneden hep asagida idi beni goren simdi dogacak derdi cok sukur dogdu ama 8 aylik hic bi sorun cikmadi 8 yasinda
İnşallah yukarı çıkar ama aşağıdan tutunmuş belki o yüzden ama rahimde basıklık var biraz diyor buda erken doğum riski olabilir diyor aklım karman çorman

Fatma nisa

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaşadım canım. 5 aylik ti galiba erkendoğum riskin var dikkat et iş yapma dedi .şükür doğurdum kizim 6 yaşında ☺️şimdi ikinci yolda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar