Cinsiyeti öyrenemedim🤨

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ulduz.kiz anesi👶❤ tarafından oluşturulan Cinsiyeti öyrenemedim🤨 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,395 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyeti öyrenemedim🤨
Konbuyu başlatan Ulduz.kiz anesi👶❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sibelita

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Dedi canim😅 kocam bir hevesle gozleyirdi😅 deyirem sabr et
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

😅evet yaa kaldi gelen sefere
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

13 + canim
Daha kucuk bebegin saglikla gelissin cinsiyet ogrenirsin acele etme onemli olan saglikli olmasi kiz yada erkek illa ogrenirsin bi kac haftaya kalmadan

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Bacım doktor kız dedi ama hiç ekşi agzıma sokmam alermem hep tatlı kafam çok karışık
Valla tatlım beni de gören erkek falan dedi başlarda ayrintiliya kadar sordum 😂 haa kız hastayız o ayrı ama çevre bide kendi hissettiklerimiz bizi yanılttı seninki daha bı üst seviye net olmasını beklemen istemen hakkın tabi sen yine sor gittiğinde olsun ona göre alisveris yaparsin

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Valla tatlım beni de gören erkek falan dedi başlarda ayrintiliya kadar sordum 😂 haa kız hastayız o ayrı ama çevre bide kendi hissettiklerimiz bizi yanılttı seninki daha bı üst seviye net olmasını beklemen istemen hakkın tabi sen yine sor gittiğinde olsun ona göre alisveris yaparsin
Artık her dakika soruyorum artık utanıyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar