Cinsiyeti sonradan değişir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevda Mustafa tarafından oluşturulan Cinsiyeti sonradan değişir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,399 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyeti sonradan değişir mi
Konbuyu başlatan Sevda Mustafa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Songül ❤️

Busrasencanamal

Kayıtlı Üye
rank
Dün ultrasonda cinsiyetimizi kız dedi doktor 16+3 haftada yanılma payı varmidir yoksa netmi olur acaba Dr kız bebek dedi sadece netmi benziyomu diye bişey demedi 4 boyutlu ultrasona gönderdi acaba orda erkek çıkma ihtimali varmıdır önce sağlıklı olsun fark etmez ama cevremdekiler erkeğe benziyor erkek olur dedi kendimi ona hazirlamisim oğlumda var kızımda hayırlısı olsun cevaplayan olursa sevinirim güzel anneler
Benim ilk bebeğim kız ikinci hamileliğimin ilkiyle hiç alakası yok tamamen farklı geçiriyorum gebeliğimi buna dayanarak bunun erkek olabileceğine inandım ve bebek de hiç göstermemişti cinsiyetini 20. haftada gördük kız çıktı açıkçası bayaa bi hayal kırıklığı yaşadım Allah'ın gücüne gitmesin ama o kadar erkek diye tahmin edip kız çıkınca çok üzüldüm tabi şimdi alıştım ama o ilk öğrendiğim an ağlamıştım bile 😂 Allah canlarını sağ etsin en iyisi cinsiyeti öğrenene kadar cinsiyet hakkında düşünmemek

Sevda Mustafa

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk bebeğim kız ikinci hamileliğimin ilkiyle hiç alakası yok tamamen farklı geçiriyorum gebeliğimi buna dayanarak bunun erkek olabileceğine inandım ve bebek de hiç göstermemişti cinsiyetini 20. haftada gördük kız çıktı açıkçası bayaa bi hayal kırıklığı yaşadım Allah'ın gücüne gitmesin ama o kadar erkek diye tahmin edip kız çıkınca çok üzüldüm tabi şimdi alıştım ama o ilk öğrendiğim an ağlamıştım bile 😂 Allah canlarını sağ etsin en iyisi cinsiyeti öğrenene kadar cinsiyet hakkında düşünmemek
Peki şimdi ne kadarlık oldunuz Allah bağışlasın evet insan kendini neye hazırlıyor onu hissediyor onun olmasını istiyor ama kısmet bende erkeğe alistirdim kendimi öyle hissediyorum sanırım yaniliyorum bende🤭

Busrasencanamal

Kayıtlı Üye
rank
Peki şimdi ne kadarlık oldunuz Allah bağışlasın evet insan kendini neye hazırlıyor onu hissediyor onun olmasını istiyor ama kısmet bende erkeğe alistirdim kendimi öyle hissediyorum sanırım yaniliyorum bende🤭
Şimdi 31 haftalık oldum rabbim inşallah gönlüne göre verir benim gönlümden geçen olmadı ama hayırlısı buymuş demek sağlıkla gelsinler 😊

Merve5q6 gümüş

Kayıtlı Üye
rank
Dün ultrasonda cinsiyetimizi kız dedi doktor 16+3 haftada yanılma payı varmidir yoksa netmi olur acaba Dr kız bebek dedi sadece netmi benziyomu diye bişey demedi 4 boyutlu ultrasona gönderdi acaba orda erkek çıkma ihtimali varmıdır önce sağlıklı olsun fark etmez ama cevremdekiler erkeğe benziyor erkek olur dedi kendimi ona hazirlamisim oğlumda var kızımda hayırlısı olsun cevaplayan olursa sevinirim güzel anneler
Bana da hep oyle dediler erkek karni seninki oglun olur dediler ona heveslendim bende 15. Haftada ogrendm kiz dedi ve degismedi ama yanilma payi olabilir ama sanmiyorum seninki bellidir artk

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benim arkadaşım 7. Ayına kadar oğlu olacağı için bebek alışverişini yaptı 7 ayda doktoru aaa bu kızmış dedi şuan 6 aylık oldu mavi tulumları ile çok tatlı 😂😂🧘‍♀️

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım sağlıklı sıhhatli olsunlar da cinsiyet bu kadar da önemli olmamalı ama malesef ki günümüzde erkeklerin bir tabiri vardır ya erkek adamın erkek oğlu olur diye kızları hor goruyolar RABBIM canlarini sağ etsinde benim bu 4 üncü gebeligim iki kiz bir oğlum vardı buda oğlan nasip olursa sağlıklı sıhhatli olsunlar insallah doktor ne dediyse bana değişmedi hiç ama degisenler de oluyormuş hayirlisini dile RABBIM den gönlüne göre versin insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar