Cinsiyeti sonradan değişir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sevda Mustafa tarafından oluşturulan Cinsiyeti sonradan değişir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,395 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyeti sonradan değişir mi
Konbuyu başlatan Sevda Mustafa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Songül ❤️

Yucel

Kayıtlı Üye
rank
Dün ultrasonda cinsiyetimizi kız dedi doktor 16+3 haftada yanılma payı varmidir yoksa netmi olur acaba Dr kız bebek dedi sadece netmi benziyomu diye bişey demedi 4 boyutlu ultrasona gönderdi acaba orda erkek çıkma ihtimali varmıdır önce sağlıklı olsun fark etmez ama cevremdekiler erkeğe benziyor erkek olur dedi kendimi ona hazirlamisim oğlumda var kızımda hayırlısı olsun cevaplayan olursa sevinirim güzel anneler
Selam aslında 16+3 haftalıkda bebeyin cinsiyeti qayet net görülür.kız olur

Nisa16

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 2 oglum bir kizimvar ama sanki kız daha tatli ve sevimli oluyor sevmicem desende kendini zorla sevdiriyor prensesler bazen oğlanlar kıskanıyor kızı sevdigimde

Asoş

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk bebeğim kız ikinci hamileliğimin ilkiyle hiç alakası yok tamamen farklı geçiriyorum gebeliğimi buna dayanarak bunun erkek olabileceğine inandım ve bebek de hiç göstermemişti cinsiyetini 20. haftada gördük kız çıktı açıkçası bayaa bi hayal kırıklığı yaşadım Allah'ın gücüne gitmesin ama o kadar erkek diye tahmin edip kız çıkınca çok üzüldüm tabi şimdi alıştım ama o ilk öğrendiğim an ağlamıştım bile 😂 Allah canlarını sağ etsin en iyisi cinsiyeti öğrenene kadar cinsiyet hakkında düşünmemek
Yaa ayni hisler bende var şu anda benim de bi kızım var oğlum olsun çok istiyordum ama 1 hafta önce öğrendim o da kızmış dediğiniz gibi Allahın zoruna gitmesin ama kendimi erkeğe alıştırdım çevrem hep erkek diyordu doktor kiz deyince oturdum ağladım hala da alisamadim Allahım sağlıklı hayırlı evlatlar versin ama çevre çok etkiliyor yaa neyse hayırlısı olsun diyelim artık ama hala alışamadım erkek olsun diyorim hala 🤷‍♀️

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Dün ultrasonda cinsiyetimizi kız dedi doktor 16+3 haftada yanılma payı varmidir yoksa netmi olur acaba Dr kız bebek dedi sadece netmi benziyomu diye bişey demedi 4 boyutlu ultrasona gönderdi acaba orda erkek çıkma ihtimali varmıdır önce sağlıklı olsun fark etmez ama cevremdekiler erkeğe benziyor erkek olur dedi kendimi ona hazirlamisim oğlumda var kızımda hayırlısı olsun cevaplayan olursa sevinirim güzel anneler
Ya kalcanda basende qenisleme warsa kizdr yoksa erkektr. İlk qebeliqm erkekti qoren hiç hamile bilmezdi. Taki son 2 aya kadar ne kalça wardi ne qobek. Bunda qebe kaldiqmi oqrendim sol qöqsüm büyük we kalcamdan büyüme oldu ama qobeqim yine siwri qöbeqim 6 ayimda çıktı şuan 7 ayin ortasindaym Rabbım nasıp ederse kızım olack 😊 yani wucut dilim böyle farklılık qöstertti benim qebeliklerimde

Sevda Mustafa

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ayni hisler bende var şu anda benim de bi kızım var oğlum olsun çok istiyordum ama 1 hafta önce öğrendim o da kızmış dediğiniz gibi Allahın zoruna gitmesin ama kendimi erkeğe alıştırdım çevrem hep erkek diyordu doktor kiz deyince oturdum ağladım hala da alisamadim Allahım sağlıklı hayırlı evlatlar versin ama çevre çok etkiliyor yaa neyse hayırlısı olsun diyelim artık ama hala alışamadım erkek olsun diyorim hala 🤷‍♀️
Aynen ya çevreye kulak tikasaydik keşke bende aynı durum ama hayırlısı Allah'tan sağlıklı olsunlar da 🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kalcanda basende qenisleme warsa kizdr yoksa erkektr. İlk qebeliqm erkekti qoren hiç hamile bilmezdi. Taki son 2 aya kadar ne kalça wardi ne qobek. Bunda qebe kaldiqmi oqrendim sol qöqsüm büyük we kalcamdan büyüme oldu ama qobeqim yine siwri qöbeqim 6 ayimda çıktı şuan 7 ayin ortasindaym Rabbım nasıp ederse kızım olack 😊 yani wucut dilim böyle farklılık qöstertti benim qebeliklerimde
Benimde ilk gebelikte dediğiniz gibiydi hiç hamile olduğum belli olmuyordu ama kizmdada öyle oldu sadece karnım daha büyüktü bunda karnım küçük hayırlısı olsun 🤷🤗

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ya çevreye kulak tikasaydik keşke bende aynı durum ama hayırlısı Allah'tan sağlıklı olsunlar da 🥰🥰

Benimde ilk gebelikte dediğiniz gibiydi hiç hamile olduğum belli olmuyordu ama kizmdada öyle oldu sadece karnım daha büyüktü bunda karnım küçük hayırlısı olsun 🤷🤗
Rabbim qönlünde qeceni werir hayrlica insaAllah 🤲🤍🌸🤗

simge simge

Kayıtlı Üye
rank
canım benm teyzemin kızına 39 haftaya kadar erkek dediler doğuma bi girdi kız doğurdu şok olmuştuk 😀😀

Sevda Mustafa

Kayıtlı Üye
rank
canım benm teyzemin kızına 39 haftaya kadar erkek dediler doğuma bi girdi kız doğurdu şok olmuştuk 😀😀
Demekki erkektede yanılma oluyormuş baya bı supriz olmuş o maşallah 🤷🤗🤗🥰

Amin inşallah çok teşekkür ederim güzel anneler🥰🥰🌹🌹

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar