Cinsiyetini Sonunda öğrendim

• Konbuyu başlatan Maria
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Maria tarafından oluşturulan Cinsiyetini Sonunda öğrendim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,862 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Cinsiyetini Sonunda öğrendim
Konbuyu başlatan Maria
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Değerli anneler bugün sonunda cinsiyetini öğrendim çok mutluyum ve mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim bu ilk gebeliğim lütfen telaşımı hoş görün iyi dileklerinizi bekliyorum. Bu uygulama bana bu kadar güzel ve mükemmel insanları tanıma şansı verdi ki anlatamam. Hepiniz çok değerlisiniz sizleri seviyorum 😍🥰♥️
Gözün aydın sağlıkla kucağına alırsın inşallah ☺️☺️

Bebişimin annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Değerli anneler bugün sonunda cinsiyetini öğrendim çok mutluyum ve mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim bu ilk gebeliğim lütfen telaşımı hoş görün iyi dileklerinizi bekliyorum. Bu uygulama bana bu kadar güzel ve mükemmel insanları tanıma şansı verdi ki anlatamam. Hepiniz çok değerlisiniz sizleri seviyorum 😍🥰♥️
Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah 👶

M

Maria

Guest
Gözün aydın sağlıkla kucağına alırsın inşallah ☺️☺️
Çok teşekkür ederim canım 😍🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah 👶
Çok teşekkür ederim 😍😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gözün aydın canım kucağınada alırsın inşallah
Amin inşallah çok teşekkür ederim canım 😍🥰

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Gözün aydın Rabbim sağ salim sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin acısını göstermesin Rabbim

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Hayirli olsun canim siteye kayit olurmusun ziyaretci olarak gorunuyosun😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar