Sorum var Cinsiyette yanılma yaşayan varmı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dileksu tarafından oluşturulan Cinsiyette yanılma yaşayan varmı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 537 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyette yanılma yaşayan varmı?
Konbuyu başlatan Dileksu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Dileksu

Kayıtlı Üye
rank

Dileksu

Kayıtlı Üye
rank
canim detayli ultrosan ne derse kesinlikle o olur 20 hafdada yapdirirsan detayli ultroson orda derler z

Rabbim hayırlısı neyse onu versin inşallah benimde 3. Baya bi sürpriz olmuştu 🤭
Evet baya sürpriz oluyor iki oglumdada hiç cinsiyetini merak etmemiştim ama bunda neden bilmiyorum çok merak ediyorum doktor buda %90 da erkek diyince şaşırdım.oncelikle sağlıklı olmasını isterim ama kızım olmasını da çok istiyorum hayırlısıyla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bana 15 haftalıke kız dedı 20 haftada erkek dedi şuan 24+5 kesin erkek dedi
Banada 15 haftalıkken erkek dedi inşallah yanilmistir sizinki gibi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Evet baya sürpriz oluyor iki oglumdada hiç cinsiyetini merak etmemiştim ama bunda neden bilmiyorum çok merak ediyorum doktor buda %90 da erkek diyince şaşırdım.oncelikle sağlıklı olmasını isterim ama kızım olmasını da çok istiyorum hayırlısıyla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Banada 15 haftalıkken erkek dedi inşallah yanilmistir sizinki gibi
Hakkında hayırlısı olsun inşallah ❤

cana

Kayıtlı Üye
rank
Hakkında hayırlısı olsun inşallah ❤
15+3 günlük hamileyim doktorum %90 erkek %10yanilma payı bırakıyorum dedi bu şekilde olupta yanılma yaşayan varmı?Bu arada 2 tane oğlum var bu 3. hamileliğim.
Bende 19 haftalıken gitim kıza benziyo yüzde 90 kız 20 de 21 haftalarında gitim onlarda kıza benziyo dedi sahada sormadım hiç şimdi 33 haftalık olduk hayırlısı rabim sağlıkla huzurla kucağimıza almayı nasip etsin inşallah🤲😃😁🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar