Sorum var Cinsiyyet belirleme

• Konbuyu başlatan Tamara💎
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tamara💎 tarafından oluşturulan Cinsiyyet belirleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 488 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyyet belirleme
Konbuyu başlatan Tamara💎
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq
T

Tamara💎

Guest
Merhaba kızlar🌸 Ben dün 13 hafta 1 günlük hamileyken doktora gittim cinsiyyet için. Kız dedi🥰 çok çok çok mutluyum. Sizce yalnış olma ihtimali var mı? Yani sonra erkek çıkmaz dimi? Kız bebek eşyaları almak istiyorum ama doktor 70% doğru dediyi için de pek kararlı olamıyorum. 13 haftada cinsiyyet tam görünürür mü?🌸

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kızlar🌸 Ben dün 13 hafta 1 günlük hamileyken doktora gittim cinsiyyet için. Kız dedi🥰 çok çok çok mutluyum. Sizce yalnış olma ihtimali var mı? Yani sonra erkek çıkmaz dimi? Kız bebek eşyaları almak istiyorum ama doktor 70% doğru dediyi için de pek kararlı olamıyorum. 13 haftada cinsiyyet tam görünürür mü?🌸
Şahsen detaylıyı. Beklemeni öneirirm benim yengeme 9 ay boyunca kız dediler çocuğuna bir doğdu erkek 😂. Geçen de arkadaşıma oldu aynısı biz kız bekliyorduk çocuk erkek çıktı doğumda herkes şaşırdı 😂😂

Rabia00

Kayıtlı Üye
rank
Bana da 16 haftalıkken kız dediler renkli doppler de erkek dediler. Erkek de doğdu biraz daha beklemeni öneririm 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Şahsen detaylıyı. Beklemeni öneirirm benim yengeme 9 ay boyunca kız dediler çocuğuna bir doğdu erkek 😂. Geçen de arkadaşıma oldu aynısı biz kız bekliyorduk çocuk erkek çıktı doğumda herkes şaşırdı 😂😂
Aynısı eşimin kuzenine oldu doğana kadar erkek dediler hep erkek bebeğe eşyalar aldı bıyıklı takımlar vs. bi doğdu kız 😁 bıyıklı takımlarla eve geldi 🙂 şimdi 22 aylık bir bicirik oldu 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bana da 16 haftalıkken kız dediler renkli doppler de erkek dediler. Erkek de doğdu biraz daha beklemeni öneririm 🙂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynısı eşimin kuzenine oldu doğana kadar erkek dediler hep erkek bebeğe eşyalar aldı bıyıklı takımlar vs. bi doğdu kız 😁 bıyıklı takımlarla eve geldi 🙂 şimdi 22 aylık bir bicirik oldu 🥰
Ahahahah desene herkeste bir vaka oluyor böyle . Sağlıklı olsunlar da cinsiyet önemli değil ya ama aile şok olmuştur benim yengemin oğluda pembe battaniye ve pembe takımlarla eve gelmişti 😂😂

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Canm bende bişiyler almaq istiyorum ama beklememiz lazim 20 haftadan sonra alicam ben inşallah 🤲

T

Tamara💎

Guest
Ben çok ümitsizdim kız değil diye şimdi çok seviniyorum ama bi yandan da qarip bi şüphe var sanki kız deilmiş gibi😂😂😂

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Detaylı ultrasonu bekle bence benim ilk gebelikte kız dedi doktor emin olarak birde konuştu detaylıda erkek dediler ve erkek doğdu

Tüm sayfalar yüklendi.