Sorum var Cinsiyyet belirleme

• Konbuyu başlatan Tamara💎
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tamara💎 tarafından oluşturulan Cinsiyyet belirleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 491 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyyet belirleme
Konbuyu başlatan Tamara💎
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şəfəq

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar🌸 Ben dün 13 hafta 1 günlük hamileyken doktora gittim cinsiyyet için. Kız dedi🥰 çok çok çok mutluyum. Sizce yalnış olma ihtimali var mı? Yani sonra erkek çıkmaz dimi? Kız bebek eşyaları almak istiyorum ama doktor 70% doğru dediyi için de pek kararlı olamıyorum. 13 haftada cinsiyyet tam görünürür mü?🌸
Genelde 16. haftada net söylerler ama 20-24. haftalar arası detaylı usg de cinsiyet kesinleşir canım

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar🌸 Ben dün 13 hafta 1 günlük hamileyken doktora gittim cinsiyyet için. Kız dedi🥰 çok çok çok mutluyum. Sizce yalnış olma ihtimali var mı? Yani sonra erkek çıkmaz dimi? Kız bebek eşyaları almak istiyorum ama doktor 70% doğru dediyi için de pek kararlı olamıyorum. 13 haftada cinsiyyet tam görünürür mü?🌸
Merhaba canım doktorun iyi bi doktursa doğrudur bana 12 hafda kız dedi öylede oldu renkli ultrasonada gitdim kız dedi bence o doktonunun nekadar iyi olmasıyla ilgili. İnşaallah gönlune göre olur ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.