Cinsiyyet çok şükür

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan Cinsiyyet çok şükür başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 766 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Cinsiyyet çok şükür
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemile N♡N♡C

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Amin amin inşallah gözün aydın canım Allah kucağına almayı nasip etsin inşallah 💕 başka çocuğun var mi cnm ?
Teşekkür ederim canım amin evet 1 kızım var 1 yaşı yeni oldu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

O

Oy gözün aydın canım benim rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 sağlıkla gelsin paşa❤️❤️
Teşekkür ederim canım benim inşallah olmayanlara nasip olsun inşallah🙏♥️

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Aaa maşallah ne güzel tebrik edirem canm inşallah sağ salamat oğlumuzu qucaqlarimiza alariq 🤭🥰❤️
Çox sağol canım amin inşallah Allah balalarımızı qorusun xəbəri eşidənnən dua edirəm yoldaşım tərəfdən ilk oğul nəvəsi oğlan bizdə olacaq qaynım böyükdü 4 ildi ailəlidi uşağı olmur əmi oğlanları var bir qızları var 8 yaşda 2cini nəqədər müalicə edirlər olmur əvvəllər gözə elədə inanmırdım qızım olannan sonra dəfələrnən şahidi olmuşam inşallah allah göz nəzərdən qorusun balalarımızı🙏🙏🙏

Rabbim sağ salim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin canım 🤲🌹
Teşekkürler canım Amin🙏♥️

Rabbim sağ salim hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin canım 🤲🌹
Teşekkürler canım Amin🙏♥️
Canım sağ salim al kucağına inşaallah🤲🥰
Çox sağol can🙏♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar