Sorum var Cinsiyyet ile ilgili sorum var🥰

• Konbuyu başlatan Lala
  • Toplam 12 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Lala tarafından oluşturulan Cinsiyyet ile ilgili sorum var🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,369 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyyet ile ilgili sorum var🥰
Konbuyu başlatan Lala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tutu

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar her kese Azerbaycandan🥰.Kizlar men hemen hemen hamile kaldigimdan erkek bebek kendiliyimde hiss eder ama ruyalarimda yatak gorurdum beyaz yatak ama tülü vardi uzerinde oda pembe renkde 😁 ,yani anladiginiz bir turlu ne bir renk olarak net bisey goremedim.ama sonradan hep erkek bebek gordum.yine sonrasi aniden pembe giysiler giymisim ruyamda gibi giysiler giyiyordum.iki gun falan oyle gordum.ama wimdi yine erkek bebek gordum.14 haftasinda ultrasona gittik bir turlu poposunu donmedi ,bilmedik cinsiyyetini😁.bu ruyalar ne anlama geliyo wawtim kaldim
Ben öğrenmeden once 5 kez rüya gördüm.hep erkek bebek ultrasonu gördüm.rüyamda kontrole gidiyorum erkenda hep erkek bebek pipiside görünüyor sonuç oğlum olacak😍

Efsane1999

Kayıtlı Üye
rank
Amin Allah her kesin üreyine göre versin menimde bir oglum bir qızım var mende bakıda yaşayıram
Maşallah Allah sevindirsin seni sifdedi bebişindi ne olur olsun Allah sevindirsin mende iki qizdi qizlarda sakalat yeyirdim ama buda tus duzlu yeyirem qismet görek neyim olur🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Elbetde evlat evlatdi ferq elemez iki qizim var 3 gelir merk edirem ne olcaq deye 🤣inşallah xeyirlisi Allah üreyim isdediyikimi versin

Tutu

Kayıtlı Üye
rank
Selamlar her kese Azerbaycandan🥰.Kizlar men hemen hemen hamile kaldigimdan erkek bebek kendiliyimde hiss eder ama ruyalarimda yatak gorurdum beyaz yatak ama tülü vardi uzerinde oda pembe renkde 😁 ,yani anladiginiz bir turlu ne bir renk olarak net bisey goremedim.ama sonradan hep erkek bebek gordum.yine sonrasi aniden pembe giysiler giymisim ruyamda gibi giysiler giyiyordum.iki gun falan oyle gordum.ama wimdi yine erkek bebek gordum.14 haftasinda ultrasona gittik bir turlu poposunu donmedi ,bilmedik cinsiyyetini😁.bu ruyalar ne anlama geliyo wawtim kaldim
Canim men de hamile qaldigim gunden oglan hiss etmisdim ilk hamileliyimdi 13 heftesinde oyrendimki oglandi. Turs duzlu yeyirem ancaq. Birde hamileliyim cox rahat kecir. Indi 13+3 deyem

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar