Cinsiyyeti hiss etdinizmi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2_Prenses_Annesi tarafından oluşturulan Cinsiyyeti hiss etdinizmi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,040 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cinsiyyeti hiss etdinizmi?
Konbuyu başlatan 2_Prenses_Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep23

2_Prenses_Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim 4cu hamilelik. Ben gebeliklerimin hepsinde ilk gunden çocugun cinsiyyetini hiss ediyordum biliyordum kiz mi erkek mi. Kime soylesem olmaz oyle şey nasil bile bilirsin diyorlar😏
Sizce surekli karin ağrisinda kiz, bel ağrisinda da oğlan çocuğu doğuyormu? Ve ya kiza hamile kaldiginizda cok duygusal deyişken modda, ama erkek çocukda otoriter oldunuzmu? Sizin hamileliklerde nasil oldu❓

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım 2 tane cocucugum var 2 side kız ilk kızımda çok kötü Bi hamilelik geçirdim ama kız olduğunu hissettim ikincide prenses gbi son ana kadar süperdi ama o da kız dedim ikiside kız oldu anne hisseder derler zaten ama karnım göbeğim hep sivriydi herkes kesin erkek dedi ben kız 😁

SemaKayra

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar benim 4cu hamilelik. Ben gebeliklerimin hepsinde ilk gunden çocugun cinsiyyetini hiss ediyordum biliyordum kiz mi erkek mi. Kime soylesem olmaz oyle şey nasil bile bilirsin diyorlar😏
Sizce surekli karin ağrisinda kiz, bel ağrisinda da oğlan çocuğu doğuyormu? Ve ya kiza hamile kaldiginizda cok duygusal deyişken modda, ama erkek çocukda otoriter oldunuzmu? Sizin hamileliklerde nasil oldu❓
İlginç 🙄 ben iki hamileliğimdede erkek hissettim ikiside kız 😅😅

2_Prenses_Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım 2 tane cocucugum var 2 side kız ilk kızımda çok kötü Bi hamilelik geçirdim ama kız olduğunu hissettim ikincide prenses gbi son ana kadar süperdi ama o da kız dedim ikiside kız oldu anne hisseder derler zaten ama karnım göbeğim hep sivriydi herkes kesin erkek dedi ben kız 😁
Aynen karin şekli bende de hep sivri oldu erkek dediler 2 kizim oldu.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlginç 🙄 ben iki hamileliğimdede erkek hissettim ikiside kız 😅😅
Yaa😁

Isra

Kayıtlı Üye
rank
Kizda ben asiri kasik agrisi ve kusma yasadim oglandada bel agrisi oluyor bide canin hep bsiler yemek istiyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar