Çıtır güzel börek tarifi

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 29 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Çıtır güzel börek tarifi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 735 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çıtır güzel börek tarifi
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20
O nasıl oluyor cnm
Nefis yemek tariflerinde var canım normal hazır yufkayı yağlayıp ortadan ikiye ay şeklinde katlıyorsun üçgen şekilde kesip istediğin malzemeyi koyup sarıyorsun ondan sonra diftize atıyorsun güzelce donuyor yapmak istediğin zamanda donmuş şekilde açılmadan 1 şişe soda 1 çay bardağı ya da yarın çay bardağı kadar sıvıyağlı karışıma bulayıp fırın tepsisine diz üzerine yumurta sarısı çörekotu susam ısınmış 170 derece fırında 30 40 dk pişir harika oluyor sopalı harca batırıyoruz ya çıtır oluyor ben hep yaparım difrizde buluntu da oluyor kolaylık yani 👍

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Nefis yemek tariflerinde var canım normal hazır yufkayı yağlayıp ortadan ikiye ay şeklinde katlıyorsun üçgen şekilde kesip istediğin malzemeyi koyup sarıyorsun ondan sonra diftize atıyorsun güzelce donuyor yapmak istediğin zamanda donmuş şekilde açılmadan 1 şişe soda 1 çay bardağı ya da yarın çay bardağı kadar sıvıyağlı karışıma bulayıp fırın tepsisine diz üzerine yumurta sarısı çörekotu susam ısınmış 170 derece fırında 30 40 dk pişir harika oluyor sopalı harca batırıyoruz ya çıtır oluyor ben hep yaparım difrizde buluntu da oluyor kolaylık yani 👍
Anladım cnm Bi ara denerim saol 😘😘

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Haha maşallah kız nazar değer sütun daha bol olsun bizde hiç uyumuyoruz sürekli dönüyor 🤣
Hülyam umutt nasıl
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Haha maşallah kız nazar değer sütun daha bol olsun bizde hiç uyumuyoruz sürekli dönüyor 🤣
En son hastaydı

En son hastaydı

İnternet çok tarif var hangisine inanacigimi sasiridm onerilerinizi bekliyorum
Valla kol böreği öneririm cnm nefis yemek tariflerindn

İnternet çok tarif var hangisine inanacigimi sasiridm onerilerinizi bekliyorum
Valla kol böreği öneririm cnm nefis yemek tariflerindn

Tüm sayfalar yüklendi.