Ckolata yerken😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mayıs Anneleri kategorisinde Raziyye tarafından oluşturulan Ckolata yerken😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,065 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mayıs Anneleri
Konu Başlığı Ckolata yerken😂
Konbuyu başlatan Raziyye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Acaba tum bebeklermi oyle ckolata yerken oynuyo yoksa kz oglan fark ediyo ben ne zaman cikolata yersem bebeyim oynuyo MasAllah😂🤗boyle yuzuyor balk gibi canm oglum ya Allah hic bir kadni boyle hisslerden mahrum etmesn eyy mays ayi gelde sag salim bebeyimi alym kucagma😍🤲🏻
Maşallah canım inşallah sağ salim alırsınız yavrunuzu kucagınıza 🤲

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Acaba tum bebeklermi oyle ckolata yerken oynuyo yoksa kz oglan fark ediyo ben ne zaman cikolata yersem bebeyim oynuyo MasAllah😂🤗boyle yuzuyor balk gibi canm oglum ya Allah hic bir kadni boyle hisslerden mahrum etmesn eyy mays ayi gelde sag salim bebeyimi alym kucagma😍🤲🏻
Bende nst ye girmeden önce doktor çikolata 🍫 ye gel diyordu hep 🥰bebek hareketlensinki rahatlıkla görelim diye

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Bende nst ye girmeden önce doktor çikolata 🍫 ye gel diyordu hep 🥰bebek hareketlensinki rahatlıkla görelim diye
Yaa😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Maşallah canım inşallah sağ salim alırsınız yavrunuzu kucagınıza 🤲
Amin InsAllah her kes bende icinde🤲🏻🥰

Hahahha ben bile cikolata yerken oynuyom cikolatayi severim hahahahaja aminnn canimmm❤️🥰🤲
😂🤲🏻

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Mutluluk hormonu salgıladığı için evet tüm bebekler oynuyor canım ❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bence bu minnak sürpriz yapmak istiyor doğunca öğrenin diyor 😂😂 artık beni rahat bırakın göstermek istemiyorum yaaa diyordur😂😂bizim de kararlarına saygı duymamız gerekiyor😂😂😂
Ahahahhaa o zamanda göstermezse zorlamayacağım😂😂ama doğunca çekeceği var benden 😂😂

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ahahahhaa o zamanda göstermezse zorlamayacağım😂😂ama doğunca çekeceği var benden 😂😂
Bu sefer gösterirse sen bakma istemiyorum dee 😂😂😂 ay Allah'ım yerim onu ben😍 doğunca altını kendisi temzilemek isteyebilir Ayşem o zmnda cinsiyetini görmeni istemez belki 😂😂😂😂

Ay anne bakma gormeni istemiyorum 😂😁😁

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar