Cocugu cise alistirma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Haticenin Annesi tarafından oluşturulan Cocugu cise alistirma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 745 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Cocugu cise alistirma
Konbuyu başlatan Haticenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Baharrr

Bergen

Kayıtlı Üye
rank
Korkma sürekli tuvalete götür sık sık sor iki yaşını geçtiyse çabuk kavrar ama günde 20 defa götür sonra kendi söyler ben yegenlrimi öyle alistirdim şimdi de eltimin kizi2 yaşında onu alistiriyoruz arada kaçırıyor ama olsun alışana kadar

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Çocuğum bugün çişe başladı altına kaciriyo az az normal mi ne zamana alışır mayasır değildir demi kizlar
Sık sık tuvalete götür altında bez var sanıp altına yapıyordur başta çişim var demez ama sonradan alışır altına kaçırsada pes etme ben oğlumu bu şekilde alıştırdım sıra kızımda 😊

Haticenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sık sık tuvalete götür altında bez var sanıp altına yapıyordur başta çişim var demez ama sonradan alışır altına kaçırsada pes etme ben oğlumu bu şekilde alıştırdım sıra kızımda 😊
Teşekkürler aman benim kaynanam sıkıntı zaten 3 yaşına geldi sormayın bide hamileyim 7. Ayına giriyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soruyorum çok kuzum lazimligina oturuyor hayirlisi

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkürler aman benim kaynanam sıkıntı zaten 3 yaşına geldi sormayın bide hamileyim 7. Ayına giriyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Soruyorum çok kuzum lazimligina oturuyor hayirlisi
Aynen canm bu sürek biraz zor ben oğlumu alıştırana kadar akla karayı seçtim tabi ilk tecrübemdi

Tüm sayfalar yüklendi.