Çocuğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Çocuğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,769 kez görüntülenmiş, 70 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuğum
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
😅😏🙄 psikoloji mi bozdu yaw benimiside tıpkı öyle yani evet öyle olsunda ben sinirli bir insanım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tek çocuk olunca her kafadan bir ses çıkıyor çocukta şaşırdı artık
Boşver her kafayı annesi sensin senin çocuğun senin kurallarin kime ne boşver onu sen iyi tanırsın her şeyini en iyi sen bilirsin takmayın bu kadar kimseyo

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Evet katılıyorum hepsi bir olmuyo küçük oğlum 1,5 yaşında büyük oğlum 3 yaşında alışmıştı
Her çocuk farklı tabiki konuşması yürümesi herşeyi kızım 14 aylık 2 tane dışı var daha başkalarını 10 u geçti herkes bişey soyluyo ama demekki bunu gelişimi farklı diyorum napim ağzına dismi dikim diyorum herkesi kaale alırsak ohooo

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Boşver her kafayı annesi sensin senin çocuğun senin kurallarin kime ne boşver onu sen iyi tanırsın her şeyini en iyi sen bilirsin takmayın bu kadar kimseyo
İşte ben kural koyuyorum artık yani

Her çocuk farklı tabiki konuşması yürümesi herşeyi kızım 14 aylık 2 tane dışı var daha başkalarını 10 u geçti herkes bişey soyluyo ama demekki bunu gelişimi farklı diyorum napim ağzına dismi dikim diyorum herkesi kaale alırsak ohooo
Ya kimse birşey demese eşim der benim ki doğru aslında sanki bizim oğlan da hazır değil çiş için

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
İşte ben kural koyuyorum artık yani

Ya kimse birşey demese eşim der benim ki doğru aslında sanki bizim oğlan da hazır değil çiş için
Aman onla biseye karismasa olmaz tabi çocuğun kakasindan ona ne hazır olursa zaten sinyal verir o sana sende bı kerede başlarsın başla bırak yaparsan daha zor olur

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Canlar beni oğlum iki yaşında hiç durmuyor söz dinlemiyor çok hareketli bu beni yoruyor eşim desen sürekli oda üstüme geliyor benim psikoloji m iyi değil oğlum çişini de söylemiyor sürekli altına yapıyor kendimi iyi hissetmiyorum 😑😏😏ne yapsam acaba çocuğu doktora mi götürsem
Evde eşinle gerilim oluyorsa çocuk onu hissedip huzursuz oluyor olabilir

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Aman onla biseye karismasa olmaz tabi çocuğun kakasindan ona ne hazır olursa zaten sinyal verir o sana sende bı kerede başlarsın başla bırak yaparsan daha zor olur
He valla ya 😥 şimdi bile altına yapıyor

VAlla iyice büyüsün öyle bnce
Bende öyle düşünüyorum

Bende öyle düşünüyorum

Bende öyle düşünüyorum
Evde eşinle gerilim oluyorsa çocuk onu hissedip huzursuz oluyor olabilir
Biz hep öyleyiz ki cnm mutluluk kısa sürüyor

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
He valla ya 😥 şimdi bile altına yapıyor

Bende öyle düşünüyorum

Bende öyle düşünüyorum

Bende öyle düşünüyorum
Biz hep öyleyiz ki cnm mutluluk kısa sürüyor
Daha küçük canım emin ol huzursuzluk var diyorsun eşinle o bile çocuğu korkutur altına yaptırır rabbim kimsenin huzurunu bozmasın çocuklar çok etkileniyo gerçekten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar