çocuğuma gece tuvalet eğitimi nasil verebilirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sedef tarafından oluşturulan çocuğuma gece tuvalet eğitimi nasil verebilirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,663 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı çocuğuma gece tuvalet eğitimi nasil verebilirim
Konbuyu başlatan Sedef
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sedef

Büşraadabag

Kayıtlı Üye
rank
benimde kızım 2.5 yaşında çok şükür gece altına işemedi gece yapmadan zaten tuvalete götürüyorum öyle uyuyor sabaha kadarda uyanmadıgı için yapmıyor ilk zamanlar bağladım bi kaç kez gece hatta dışarı çıkarken bile ama yapmıyor beze kuru söylüyor gelince gece yataga koruyucu gibi bişeyde serebilirsin.

N

Nazlıııı

Guest
Oğlum 2.5 yaşında ona gece tuvalet eğitimini nasıl verebilirim. Gece çişini nasıl ogreticem altına bez bağlamalı miyim gece çiş diye uyandırmalimiyim yada daha erken mi bunun icin siz neler yaptınız
Bez takmayın bem öyle alıştırdım.bez takarsanız çocuğun kafası karışır

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 2.5 yaşında ona gece tuvalet eğitimini nasıl verebilirim. Gece çişini nasıl ogreticem altına bez bağlamalı miyim gece çiş diye uyandırmalimiyim yada daha erken mi bunun icin siz neler yaptınız
Ben oglumu tualete alistirdim cocuk kolunu kirdi suan alcida alcisi acilsn Allahn iznhle tekrar tualet egtmne devm..

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Benimki de lazimliga oturmuyordu 2 tane değişik eğitici lazimlik aldık sever diye ama bir kere bile oturmadı saga sola isedi kakasini yaptı şimdi bazen etrafa isio bazen tuvalet dio tam da alışmış değil ama gece de alışsın bebek dogdumu eziyet olmasın istedim
Hm rabbim yardımcın olsun inşallah havalar sicak zaten bi şort giydir dışarı çikar öyle öğret bari eve yapmasından iyi

Tuana

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum 2.5 yaşında ona gece tuvalet eğitimini nasıl verebilirim. Gece çişini nasıl ogreticem altına bez bağlamalı miyim gece çiş diye uyandırmalimiyim yada daha erken mi bunun icin

benimde kızım 2.5 yaşında çok şükür gece altına işemedi gece yapmadan zaten tuvalete götürüyorum öyle uyuyor sabaha kadarda uyanmadıgı için yapmıyor ilk zamanlar bağladım bi kaç kez gece hatta dışarı çıkarken bile ama yapmıyor beze kuru söylüyor gelince gece yataga koruyucu gibi bişeyde serebilirsin.
Gece bez takmayin yoksa hic alismaz yasi uygun ben 3 cocugumuda o yaslarda ogretttim o yasda daha kolay alisiyolar turkiyede varmi bilmem ama bezler var carsaf gibi sizdirmiyo dosege onu serince geceleride alarm kurun 1 kac kere uyandirip tuvalate goturun bide uyku saatinden bir kac saat once fazla sivi icmesine izin vermeyin taki alisana kadar alistiktan sonra kendi kalkip gidiylor tuvalete zaten

Sedef

Kayıtlı Üye
rank
Ben oglumu tualete alistirdim cocuk kolunu kirdi suan alcida alcisi acilsn Allahn iznhle tekrar tualet egtmne devm..
Büyük geçmiş olsun Rabbim Acil şifalar versin inşallah kolunu neden kirdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gece bez takmayin yoksa hic alismaz yasi uygun ben 3 cocugumuda o yaslarda ogretttim o yasda daha kolay alisiyolar turkiyede varmi bilmem ama bezler var carsaf gibi sizdirmiyo dosege onu serince geceleride alarm kurun 1 kac kere uyandirip tuvalate goturun bide uyku saatinden bir kac saat once fazla sivi icmesine izin vermeyin taki alisana kadar alistiktan sonra kendi kalkip gidiylor tuvalete zaten
Su geçirmez Alez varmış Trendyol da baktım onu alicam inşallah ise yarar

Hm rabbim yardımcın olsun inşallah havalar sicak zaten bi şort giydir dışarı çikar öyle öğret bari eve yapmasından iyi
Dışarı çıktığımız zaman dışarıda yapıyor nereye denk gekirsek arttik☺️

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Büyük geçmiş olsun Rabbim Acil şifalar versin inşallah kolunu neden kirdi

Dışarı çıktığımız zaman dışarıda yapıyor nereye denk gekirsek arttik☺️
Allah seni 😂

Tüm sayfalar yüklendi.