Çocuğunuz kac aylikken konuştu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sema muslukal tarafından oluşturulan Çocuğunuz kac aylikken konuştu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,375 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuğunuz kac aylikken konuştu
Konbuyu başlatan Sema muslukal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Leyla Alkaç

Sema muslukal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba kızım 14 aylık olucak 1 hafta sonra ama konuşmuyo bi ara bababa dedi bıraktı akşama kadar konuşuyorum yanında öğretmeye çalışıyorum demiyo çok akıllı herşeyi anlıyo ama konuşmaya gelince konuşmuyo Normal mi konuşmaması sizin çocuklarınizda böylemiydi ilk çocuğum bilmiyorumda ne olur yardım edin bana

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
1 yaşına girmeden Bi kaç kelime söylüyordu oğlum şimdi 1.5 yaşında herşeyi konuşuo

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar meraba kızım 14 aylık olucak 1 hafta sonra ama konuşmuyo bi ara bababa dedi bıraktı akşama kadar konuşuyorum yanında öğretmeye çalışıyorum demiyo çok akıllı herşeyi anlıyo ama konuşmaya gelince konuşmuyo Normal mi konuşmaması sizin çocuklarınizda böylemiydi ilk çocuğum bilmiyorumda ne olur yardım edin bana
Benim yeğenlerimde geç konuştu bir problem olduğunu zannetmiyorum. Siz konuşmaya devam edin

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bazı çocuklar geç konuşuyo canm takma kafaya

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar