Sorum var Çocuk doktoru

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan Çocuk doktoru başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 506 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuk doktoru
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bunu yazan erkek bence . Boyle soru sormak icin uygulamayi hic bir kadin yuklemez . Herkes anne olmak istediyi icin yada bebeginin bir sorunu oldugunda buraya yazmak icin giriyor.
Hayır kadın da olabilir zan yapmayalım çünkü burda bit kaç kez yine böyle bebek aldırmak için yazan kadınlar oldu

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Olabilide kadında olsa saçma bir soru
Orası öyle burda bşrş dahs böyle soru sorunca baya kızmıştık ama herkesin kendi kararı tabi millet uçkuruna sahip çıkamıyor olan o sabilere oluyor doğmamış çocuğun hayatını elinden alıyorlar rabbim ıslah etsin

Kızlar ya yeni gördüm daha bebegimden dolayı giremedim diş dönemine girdik tyzeleri huzursuz aynn ya bencede insanlar iyce sacmaliyo allhin verdiği canı ancak rabbim alır Allah ıslah etsin onları dicek söz yok yönetim el atsın ya şu erkek olanlara zaten erkek oldukları belli oluyo yazdiklarindan kızlar şüpheli hesapları kapatsa aslında iyi olur sizce

Tüm sayfalar yüklendi.