Çocuk haratsızlığıı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Balımm tarafından oluşturulan Çocuk haratsızlığıı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,578 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuk haratsızlığıı
Konbuyu başlatan Balımm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Balımm

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 3.5 yaşında sabaha karşı ateşlendi 38 di ateşi agrısı sızısı yok sadece ateş idrar yolu enfeksiyon desem yanma falan olmuyor olsaydı söylerdi anlamadım neden ateş oldu başına gelen varmııı

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar kızım 3.5 yaşında sabaha karşı ateşlendi 38 di ateşi agrısı sızısı yok sadece ateş idrar yolu enfeksiyon desem yanma falan olmuyor olsaydı söylerdi anlamadım neden ateş oldu başına gelen varmııı
Canım ateşi çıktığında ayakları ve elleri soğuk olursa idrardır muhtemelen, kan tahlili ve idrar tahlili yaptırabilirsem bugün yaptır muhakkak. İlerlemeden fark etmis olursunuz. Eğer ateşi yoksa hiç telaş etme, muhtemelen üşütmeye bagli hafif viral enfeksiyon da geçirmiş olabilir.

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Canım ateşi çıktığında ayakları ve elleri soğuk olursa idrardır muhtemelen, kan tahlili ve idrar tahlili yaptırabilirsem bugün yaptır muhakkak. İlerlemeden fark etmis olursunuz. Eğer ateşi yoksa hiç telaş etme, muhtemelen üşütmeye bagli hafif viral enfeksiyon da geçirmiş olabilir.
Ayakları elleri ateşli karnım agrıyor diyor ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım çok
Teşekkür ederim

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Canım İshal de başlarsa muhtemelen üşütmeye bagli olmuştur. Havalar sıcak aldaniyiruz ama çocuklar terliyken birden soguyabiliyor sırtlarında. Siz ateşini takip edin 38 üzerine çıkmaz ise çok da halsiz değilse evdeki iburamin sürüp felan varsa o şekilde geçirin.

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Canım İshal de başlarsa muhtemelen üşütmeye bagli olmuştur. Havalar sıcak aldaniyiruz ama çocuklar terliyken birden soguyabiliyor sırtlarında. Siz ateşini takip edin 38 üzerine çıkmaz ise çok da halsiz değilse evdeki iburamin sürüp felan varsa o şekilde geçirin.
Henüz daha başlamadı canım sadece ateş var anlamadım. Bende

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ateşi çıktığında ılık bi duş aldır, daha da yükselirse soğuk kompres yap evde ateş düşürücü şurup varsa ver. Devam ediyorsa bi dra götür ama, üşütme de olabilir enfeksiyon kaynaklı falan da olabilir havalar bi soğuk bi sıcak bizi bile etkiliyor bide onlar küçük daha çabuk etkilenir dikkat et canım geçmiş olsun

Balımm

Kayıtlı Üye
rank
Ateşi çıktığında ılık bi duş aldır, daha da yükselirse soğuk kompres yap evde ateş düşürücü şurup varsa ver. Devam ediyorsa bi dra götür ama, üşütme de olabilir enfeksiyon kaynaklı falan da olabilir havalar bi soğuk bi sıcak bizi bile etkiliyor bide onlar küçük daha çabuk etkilenir dikkat et canım geçmiş olsun
Teşekkür ederim götürdüm hastaneye bogazı enfeksiyon kapmış antibiyotik verdi doktor şuan iyi çok şükür🙏🤲

Canm ılık duş aldîr soğuk algınlığı olabilir düşmezse acile götür
Teşekkür ederim götürdüm hastaneye bogazı enfeksiyon kapmış şuan iyi şükür r🙏🤲

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim götürdüm hastaneye bogazı enfeksiyon kapmış antibiyotik verdi doktor şuan iyi çok şükür🙏🤲

Teşekkür ederim götürdüm hastaneye bogazı enfeksiyon kapmış şuan iyi şükür r🙏🤲
Geçmiş olsun tekrar canım hava değişimi yüzünden etkileniyor çocuklar dikkat edin bi an önce iyileşir inşallah 🙏☺️

Tüm sayfalar yüklendi.