Çocuk kardiyolojisine giden var mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Şevvalerva tarafından oluşturulan Çocuk kardiyolojisine giden var mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,130 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuk kardiyolojisine giden var mi
Konbuyu başlatan Şevvalerva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kbr21

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank
28 haftalik gebelik cocugun kalbine bakilacakmis giden var mi daha once boyle bisey yoktu buda yeni icat sanirim?
Ben ortanca oğlumda gittim oğlum da kalp hastası onu tespit etmek için yolluyorlar önemli bir sorun varsa bebek doğar doğmaz mudahele yapılıyor inşallah birşey çıkmaz ama ihmal etme doktor onerdiyse Mutlaka git ihmal etme

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
28 haftalik gebelik cocugun kalbine bakilacakmis giden var mi daha once boyle bisey yoktu buda yeni icat sanirim?
Dr gerek duyduysa bi sorun olabilir ve bunu baştan öğrenip tedbir almak her zaman daha iyidir aynı şekilde ultrasondan bakılacak yine niye karşı çıktınız ki bebeğinizin sağlığı söz konusu sonuçta benim doğumdan 2 3 gün önce bebeğimin kalp atışları düzensiz diye 2 3 gün hastanede yattım serumla tedavi gördüm herşey normale dönünce taburcu oldum aynı gün akşam doğuma gittim erken müdahale olmasa belki bebeğin kalbi duracaktı neyin ne kadar önemli yada riskli olduğunu kendi kendimize bilebiliyor olsaydık o drlara hiç gidilmezdi zaten Dr önerdiyse vardır bi bildiği bence

K

Kbr21

Guest
Yeni çıkan bir uygulama bu. Fetal eko deniyor. Anne karnında bebeğin kalp incelemesi yapılıyor herhangi bir problem var mı diye. Yaklaşık 5 dk sürüyor hicbir zararı yok kesinlikle yapılması gereken bir ultrason

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar