Sorum var Cocuk kipirdamie

• Konbuyu ba┼člatan Esin Kara
  • Toplam 5 yorum
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esin Kara taraf─▒ndan olu┼čturulan Cocuk kipirdamie ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 109 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 5 yorum ve 1 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Cocuk kipirdamie
Konbuyu ba┼člatan Esin Kara
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Gamze H├╝meyra

BelinayinÔŁĄ´ŞĆ Annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
25 Aral─▒k 2021
Selam kizlar.8nci ayimin ilk gunundeyim.cocuk hareket etmiyor.ama ulturasonda bir saniye yerinde durmuyor sebebi ne ola biler?bende hiss etmek istiyorum ya ­čśö
├çikolata ye cnm neskafe i├ž bak bakal─▒m yerinde durcakmi benim kizda ├Âyleydi do─čana kadar haftada iki kez acildeydim hareket etmiyo diye normaldir g├╝n├╝ g├╝n├╝n├╝ tutmaz

E

Esin Kara

Guest
├çikolata ye cnm neskafe i├ž bak bakal─▒m yerinde durcakmi benim kizda ├Âyleydi do─čana kadar haftada iki kez acildeydim hareket etmiyo diye normaldir g├╝n├╝ g├╝n├╝n├╝ tutmaz
benimki erkek cikolata yemekden cikolataya dondum zaten((( ara sira deprem gibi bisey oluyo.ilk gebeligimdi

Zeynep23

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Ekim 2021
Selam kizlar.8nci ayimin ilk gunundeyim.cocuk hareket etmiyor.ama ulturasonda bir saniye yerinde durmuyor sebebi ne ola biler?bende hiss etmek istiyorum ya ­čśö
Bebe─čin h─▒zla b├╝y├╝d├╝─č├╝ i├žin yeri daraldi art─▒k az hareket etmesi normal ama g├╝nde 10 dan az olmamal─▒ ona dikkat et can─▒m. Birde kendini ├žok yorma bebe─činin hareketleri yava┼člar

T├╝m sayfalar y├╝klendi.