Sorum var Cocuk kipirdamie

• Konbuyu başlatan Esin Kara
  • Toplam 5 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esin Kara tarafından oluşturulan Cocuk kipirdamie başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 328 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Cocuk kipirdamie
Konbuyu başlatan Esin Kara
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
E

Esin Kara

Guest
Selam kizlar.8nci ayimin ilk gunundeyim.cocuk hareket etmiyor.ama ulturasonda bir saniye yerinde durmuyor sebebi ne ola biler?bende hiss etmek istiyorum ya 😔

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar.8nci ayimin ilk gunundeyim.cocuk hareket etmiyor.ama ulturasonda bir saniye yerinde durmuyor sebebi ne ola biler?bende hiss etmek istiyorum ya 😔
Çikolata ye cnm neskafe iç bak bakalım yerinde durcakmi benim kizda öyleydi doğana kadar haftada iki kez acildeydim hareket etmiyo diye normaldir günü gününü tutmaz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin hızla büyüdüğü için yeri daraldi artık az hareket etmesi normal ama günde 10 dan az olmamalı ona dikkat et canım. Birde kendini çok yorma bebeğinin hareketleri yavaşlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar