Sorum var Çocuk olunca erkeklerin ilgisi neden azalır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde bebeğimlegüzel tarafından oluşturulan Çocuk olunca erkeklerin ilgisi neden azalır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,722 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Çocuk olunca erkeklerin ilgisi neden azalır
Konbuyu başlatan bebeğimlegüzel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kaynanam iki aydır gitmiş ama kızı ve oğlu hala bizde kendisi de sürekli gelip gider 🤦 kiracıları çıktı hafta sonu boya falan yapılacak inşallah bir an önce giderler de bende eski düzenime ve hayatıma geri dönerim
Ay bi bitmediler ya huzurunuzu kaçırdılar resmen 🤦🏻‍♀️

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ay bi bitmediler ya huzurunuzu kaçırdılar resmen 🤦🏻‍♀️
Hiç sorma Ayşem ne oldu bize neden bu hale geldik hiç anlamıyorum 🤦🥺
Evdekiler yetmiyor Muş gibi bide sürekli küçük oğlunu gönderip duruyor dayanamadım patladım en son dedim bu ne ya yeter bunlar sanki senin değil benim çocuklarım sürekli benim evime ne diye gönderip duruyorsun evdekiler zaten bana yetiyor bide bu velet çıktı başıma

bebeğimlegüzel

Kayıtlı Üye
rank
Bi

İster istemez dünyanın merkezine bebeğimizi koyuyoruz kendi adıma konuşayım 1 saat görmeyince özlediğim eşimi gözüm görmüyordu oda ister istemez uzaklaştı benden kavgalar vs şükür şimdi iyiyiz bazı erkekler eşlerini kiskanabiliyor sürekli bebekle ilgilenmemiz gerekiyor idrak edemiyorlar cnku onlarda koca bebek😂😂
Yok ya benim ki tam tersi bebeğe ilgi vermemi istiyor biraz ilgisiz olsam hemen niye bugün onunla oynamıyorsun diyor 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bu günler de geçecek 3 aylıktan sonra baya rahatlıyorsun 😊
Ay inşallah ya daha yeni olduğu için hâlâ düzen tam oturmadı bilmiyorum gün nasıl bitiyor onu bile anlamıyorum sadece altını değiştiriyorum emiziriyorum bakıyorum akşam olmuş 😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
🫤🤔🧐neden kızlar
Bende böyle düşünüyorum canım sebebi ne bilmiyorum ama merak ediyorum gerçekten 🥴🥴🤔önceleri beraber film izler saatlerce sohbet ederdik şimdi sanki aramızdaki muhabbet bitmiş gibi ilk çocukta iyiydi ikincide eve bile gelmek istemiyor acaba çocuklar gürültü yapiyo rahat vermiyo diyemi bilmiyorum bende ne zamandan beri düşünüyorum sebebini🥴

Tüm sayfalar yüklendi.